690 680 960

Strzeszkowice Duże: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 7 w Strzeszkowicach Dużych, na drodze krajowej nr 19, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą w kierunku Bełżyc. Zderzył się tam dwa pojazdy, ciężarowy z osobowym. Po zderzeniu ciężarówka zatrzymała się na przydrożnym polu.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

W rejonie wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-11-26 08:43:27
(fot. Nadesłane Piotr)

15 komentarzy

 1. Dwie osoby… niby nie dużo, ale zawszeć to jakiś ruch w interesie

 2. Może to dobry moment żeby pomyśleć o sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

 3. Raczej rondo turbinowe jak w lsw……

  • rondo turbinowe przy takim natężeniu ruchu nic by nie zmieniło, spowodowałoby spowolnienie ruchu w tym miejscu i powstały by większe korki, a osoby wyjeżdżające z bocznych dróg nadal będą miały problem z włączeniem się do ruchu bo spowolnienie spowoduje zacieśnienie ruchu i brak przerw między pojazdami które będą wjeżdżały z pierwszeństwem na to rondo a wypadki i tak będą tak jak w lsw przez kończącą się cierpliwość po długim oczekiwaniu na lukę – takie rozwiązanie wogóle nie może być brane pod uwagę – szybciej sygnalizacja świetlna tanie, wzrasta bezpieczeństwo ale pojawia się problem korków.

   Aby rozwiązać problem raz na zawsze poprostu muszą jak najszybciej przebudować tą 19 na drogę klasy ekspresowej, a pojawienie się w tym miejscu węzła wielopoziomowego jak i w pobliżu innych miejscowości rozwiąże problem. Wystarczy popatrzeć na E17.

   • sprostowanie nie E17 a S17 i droga oczywiście musiałaby być przeprowadzona nowym torem bo węzła w tym miejscu nie może być.

   • Na S19 sobie jeszcze poczekamy. Tak za 20 lat albo i więcej.
    Jak dobrze pamiętam to droga ta miała być budowana już od 2007 r. i do tej pory zrobiono jedynie jakieś plany

 4. Od strony krężnicy i bełżyc trzeba postawić świecące/pulsujące znaki świetlne z napisem „stop” moze pomoże to troszkę. Światła takie jak na skrzyżowaniu w konopnicy przyniosą bezpieczeństwo owszem ale wprowadzą podobne albo i gorsze korki niż w konopnicy.

 5. jak będą tam światła to zrobi się to samo jak przed Niemcami korki po 10km niech debile nauczą się jeździć

  • Jeśli jesteś taki mądry to sam się naucz jeździć nie znasz człowieka który kierował więc nie oceniaj. Sam pewnie jeździsz tylko parę lat a zapewniam cie ten mężczyzna miał większe doświadczenie za kółkiem niż ty…. Są różne sytuacje nie wiemy jak dokładnie do tego doszło więc może zachowajmy umiar w ocenianiu jazdy innych ludzi a patrzmy na swoją jazdę bo kiedyś każdy z nas nawet najlepiej doświadczony kierowca może znaleźć się na miejscu tych osób

   • „Sam pewnie jeździsz” „zapewniam cię” Wiolu zawsze używasz swoich fantasmagorii i domysłów jako argumentów w dyskusji? Tak to można wszystko wyjaśnić.

   • Bo tak ładnie się uśmiecha kiedy idzie wsią, tak dobry człowiek, Kowalskiej zakupy od busa do domu zaniósł. Panie jaki on winny.

 6. przepraszam cebularze

 7. cebularze najlepsze na swiecia

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas