Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Struża: Zablokowana krajowa 12. Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu auta osobowego z ciężarówką AKTUALIZACJA

W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 12 doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Śmierć na miejscu poniósł kierowca opla.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 15:30 na drodze krajowej nr 12 w Struży w gminie Trawniki w powiecie świdnickim, pomiędzy Piaskami a Chełmem. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, doszło do czołowego zderzenia, opla jadącego w kierunku Lublina z ciężarówką poruszającą się w stronę Chełma. Kierowca drugiego opla, aby uniknąć zderzenia, zjechał do rowu.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący oplem w wyniku zderzenia z ciężarówką poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala, z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Trawniki oraz Fajsławice. Na miejscu pracują funkcjonariusze świdnickiej Policji. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 19.

Struża: Zablokowana krajowa 12. Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu auta osobowego z ciężarówką  AKTUALIZACJA
(fot. Brajan)

2016-04-11 16:25:33
(fot. nadesłane Łukasz)

41 komentarzy

  1. Przykra sprawa droga jest jeszcze zablokowana .

  2. Tam to norma że samochód który wyprzedza jest wyprzedzany w tym samym momencie przez jakiegoś idiotę ,wiele sytuacji gdy człowiek uciekał prawie do rowu przez takich kretynów .

  3. Jestem kierowcą tej ciemnej corsy. teraz dopiero jak patrzę na zdjęcia widzę jak dużo miałem szczęścia że udało mi się ominąć to wszystko prawą stroną, ale patrząc na zdjęcia to sam nie wiem jak mi się to udało. Dobrze że nie próbowałem wyhamować bo pewnie było by dużo gorzej ze mną. Ten co zginął w srebrnej astrze to Ukrainiec wygląda na to że usnął. Jego pasażer jakimś cudem przeżył. Mowił że spał…..

    • Ogromne szczęście miałeś chociaż Ty… Uraz na psychice zostanie na długo.. 3maj sie

  4. jak jestes z brzezic ,to moglas jechac przez brzeziczki,policjant robil swoje

Wiadomości z info112