Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Strefa płatnego parkowania w Lublinie ma być większa. Obejmie kolejne ulice

W najbliższy czwartek lubelscy radni podejmą decyzję w sprawie projektu dotyczącego rozszerzenia granic strefy płatnego parkowania. Chodzi o al. Piłsudskiego oraz Al. Zygmuntowskie, a także Podzamcze. Powstać ma nowa podstrefa D.

71 komentarzy

 1. Banda naciągaczy.

 2. Jak ja się cieszę że nie mieszkam już w tym zasyfiałym mieście.

 3. Kiedy zaczną budować parkingi bezpłatne dla ludzi a przestaną ciągnąć KASĘ ???

 4. A ja tylko czekam kiedy rozciągną strefę płatną na Czuby. Pamiętajta radne że my mamy dobrą pamięć. Btw, ciekawe jak zagłosuje Zbysio Ławniczak?

 5. i pod ratuszem opłaty też !

  A dlaczego gnojarek i jego urzedasy nie płacą za parking pod ratuszem za szlabanem? Nie stać dziada ?

 6. bardzo dobrze , więcej takich stref ,

 7. A nie lepiej od razu na całe miasto. A jeszcze lepiej postawić bramki na wjeździe do miasta jak na autostradach. Lublin staje się miastem wyciągrosza a nie inspiracji. Trzeba zmienić logo i banery.

 8. Od przyszłego roku osoby bezrobotne nie będą mogły ubiegać się o abonament typu M dla mieszkańca i parkować w płatnej strefie parkowania po opłaceniu 150zł rocznie tak zadecydowali lubelscy radni na prośbę prezydenta Żuka.Osoba bezrobotna będzie mogła parkować auto w płatnej strefie parkowania po opłaceniu pełnej opłaty 220zł miesięcznie.Obecnie żeby dostać abonament typu M należy przedstawić kserokopię PIT-u potwierdzająca odprowadzenie podatku dochodowego w Lublinie !!!.

 9. To jest jakiś żart. W Lublinie zaparkować w centrum lub okolicy to jakieś marzenie. Masz coś do załatwienia w mieście i bijesz się z myślami czy na pewno jechać samochodem, bo może miejsca nawet nie być, a oni rozszerzają strefę, co za dzbany. Dobrze ktoś tu napisał, że szlabany na wjezdzie do miasta powinny być, bo nawet na osiedlach czasami jest dramat, bo każdy się grodzi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo