690 680 960

Strażacy walczyli z pożarem dwóch samochodów i drewnianej wiaty (zdjęcia)

W niedzielę rano strażacy z Janowa Lubelskiego walczyli z pożarem dwóch pojazdów osobowych i drewnianej wiaty. Pomimo przeprowadzenia akcji gaśniczej oba auta doszczętnie spłonęły.

Do pożaru doszło w sobotę około godziny 7:30 przy ul. Prusa w Janowie Lubelskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęta jest drewniana wiata na jednej z posesji, a także stojące pod nią dwa pojazdy osobowe.

Po dojeździe na miejsce pożaru pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że pali się drewniana wiata, dwa samochody oraz podbitka i poddasze w budynku mieszkalnym. Zastępy straży podały trzy prądy gaśnicze na palące się obiekty i dwa prądy piany na palące się samochody.

W akcji gaśniczej udział brały trzy zastępy strażaków z PSP oraz siedem zastępów OSP z terenu powiatu janowskiego – łącznie 42 strażaków. W pożarze nikt nie ucierpiał. Trwa szacowanie strat oraz ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą janowscy policjanci.

(fot. PSP Janów Lubelski)

Jeden komentarz

  1. Wieś Sław (z okolicy)

    Zastępy straży podały trzy prądy gaśnicze na palące się obiekty i dwa prądy piany na palące się samochody – jak na dwa samochody za dużo prądu dostały ???
    Tak to jest jak w tłumie druhów każdy swojej sikawki chce użyć a ktoś nieodpowiedzialny włączy prąd.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas