690 680 960

Strażacy walczyli niemal cztery godziny z pożarem budynku mieszkalnego (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Kolonia Partyzantów doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji gaśniczej, drewniany budynek niemal doszczętnie spłonął.

Do pożaru doszło w środę około godziny 16 w miejscowości Kolonia Partyzantów w powiecie tomaszowskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego. Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej z PSP oraz okolicznych OSP.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnych zastano budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej w całości objęty ogniem. Z informacji uzyskanych od właściciela ustalono, że wewnątrz budynku nie ma osób. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w budynku, a następnie podaniu czterech prądów wody w natarciu na pożar.

Po ugaszeniu ognia strażacy przystąpili do przelewania oraz dogaszania tlących się elementów konstrukcji budynku. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji gaśniczej, ogień strawił dom niemal doszczętnie oraz jego całe wyposażenie.

Akcja gaśnicza trwała blisko 4 godziny, uczestniczyło w niej łącznie 29 strażaków.

(fot. PSP Tomaszów Lubelski)

Jeden komentarz

  1. a skad tam tyle sniegu?

Kursy walut

  • USD 4.1545zł -0.82%
  • GBP 5.2106zł -0.01%
  • EUR 4.4717zł -0.16%
  • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas