Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy ruszyli na pomoc turystom na Roztoczu. Autokar utknął na nieutwardzonym parkingu (wideo)

Przyjechali w malownicze zakątki Roztocza, kiedy zamierzali jechać w dalszą drogę okazało się, że autokar utknął na parkingu. Na pomoc ruszyli strażacy.

Nietypową interwencję przeprowadzili w środę strażacy na Roztoczu. Poproszeni zostali o udzielenie pomocy dla grupy turystów, która przyjechała autokarem podziwiać znajdujące się w pobliżu miejscowości Hamernia w gminie Józefów zakątki, z których słynie ta okolica.

Kierowca wjechał autokarem na znajdujący się przy drodze parking, jednak ciężki pojazd utknął na nieutwardzonym podłożu.

Kiedy liczne próby samodzielnego wydostania się z pułapki nie przyniosły skutku, o pomoc poproszono straż pożarną. Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków. Za pomocą linki autokar został wyciągnięty do miejsca, gdzie kierowca dalej już samodzielnie mógł kontynuować jazdę.

(wideo – nadesłane – Rafał)

24 komentarze

 1. Parking przy „Czartowym Polu”. 🙂 Jesienią to tu po kilka na raz takich autokarów z „grzybiarzami” przyjeżdża i jakoś się nie zakopują.

 2. Niedługo koniec z klika

  GRUBE TYSIĄCE POSZŁY W BŁOTO JAK SZYDŁO, MACIEREWICZ I INNI UCZESTNICZYLI W WYPADKACH RZĄDOWYCH LIMUZYN. JAKOS NIKT Z WAS NIEDARL GEBY ŻE ONI POWINNI TE KOSZYLTY POKRYĆ Z WLASNEJ KIESZENI! ZA BRAWURE I BUTE NA DRODZE.

 3. Poczciwe 266, reduktor.
  Ciekawe czy ten wyposażony jest w wyciągarkę.
  Brawo „Stara” myśl techniczna!

 4. Szumy nad Tanwią, głęboki piach… Teraz będą pamiętać sens tych słów.

 5. Do-Agent widzę że odezwał się strażak z osp!! Szkoda że nie wiesz do czego powołane służby ratujące życie i zdrowie. Nie masz pojęcia a pieprzysz publicznie szkoda że tobie w tym czasie nie była potrzeba pomoc ratujaca życie. Cienko byś pierdzial i może zrozumiał choć pewnie nie bo tępy jesteś

 6. Jak nie wyjadą, to lament, że ciężkie pieniądze idą na osp, która nigdzie nie jeździ. Jak wyjadą, to narzekanie, że to marnowanie pieniędzy. Czy bardziej was cieszy widok straży gaszącej dom? Osobiści wolę oglądać takie akcje niż straż na moim podwórku. Czy ktoś inny został poszkodowany dlatego, że straż pojechała pomóc turystom. Zostawcie te komputery, smartfony i wstępujcie do straży a wtedy zobaczycie na czym ta służba polega!

 7. Wyjazd był potraktowany jako gospodarczy więc pieniędzy za taki wyjazd nie pobierają.

 8. Od kiedy osp jest firmą holującą? Za ta interwencję zapłacą podatnicy . Od takich interwencji sa firmy które płacą podatki a nie osp zabierać im chleb.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo