Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy gasili pożar od uderzenia pioruna. Siedem zastępów w akcji gaśniczej (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Wola Mysłowska doszło do pożaru budynku gospodarczego. W akcji gaśniczej udział wzięło siedem zastępów straży pożarnej z PSP oraz okolicznych OSP.

We wtorek po godzinie 19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Łukowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Wola Mysłowska w powiecie łukowskim. Na miejscu interweniowało łącznie siedem zastępów straży pożarnej z PSP oraz OSP.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wyładowania atmosferycznego doszło do pożaru opuszczonej murowanej obory. Cały budynek objęty był ogniem.

Działania strażaków polegały na podaniu trzech prądów wody w natarciu oraz koniecznych pracach rozbiórkowych drewnianego stropu oraz konstrukcji dachu. Na miejscu zdarzenia interweniowały zastępy straży z OSP Ksawerynów, OSP Dwornia, OSP Wola Mysłowska, OSP Jarczew, OSP Wilczyska, OSP Stara Huta oraz jeden zastęp z JRG Łuków.

Strażacy gasili pożar od uderzenia pioruna. Siedem zastępów w akcji gaśniczej (zdjęcia)

(fot. PSP Łuków)

3 komentarze

  1. Cieee chorobaaaa !!!

    Tak se myślę, (a ponoć każdemu sie może zdarzyć), więc se tak myślę, że jakby tak normalnie, po ludzku pójść i poprosić te zastępy straży z OSP Ksawerynów, OSP Dwornia, OSP Wola Mysłowska, OSP Jarczew, OSP Wilczyska, OSP Stara Huta oraz jeden zastęp z JRG Łuków, o pomoc w rozbiórce owej obory to co najwyżej popukali by się w swoje bohaterskie czoła, a tak piorun walnął, zapoliło sie mus jechać i z głupia frant oborę rozebrali…

    • po tym co napisałeś to myślę że myślenie nie jest Twoim mocnym punktem

    • Jak widać na zdjęciu elementy konstrukcji palił się bądź jeszcze tliły, a właściciel pewnie pioruna sobie nie zażyczył. Więc nie wiem skąd taki durny komentarz.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo