Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad bmw. Pojazd wpadł do rozlewiska

Trudne warunki do jazdy dają się we znaki kierowcom na drogach naszego regionu. W miejscowości Drążgów pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rozlewiska.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w miejscowości Drążgów w powiecie ryckim.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że jadąca samochodem osobowym marki BMW od strony Baranowa w kierunku Sobieszyna 34-letnia mieszkanka gminy Suchowola na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rozlewiska. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Na szczęście dla 34-latki, obyło się na strachu i drobnych potłuczeniach oraz uszkodzeniu samochodu. W wyniku tego zdarzenia nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Przejażdżka zakończyła się dla niej również mandatem i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Kobieta była trzeźwa.

68-117922

68-117921

2017-11-30 14:39:32
(fot. Policja Ryki)

58 komentarzy

 1. obserwator latających aut

  Przestańcie już się kłócić to dopiero początek `zimowych eliminacji niepokornych kierowców `. ogłoszenie wyników na najbardziej fikuśny wylot z toru jazdy i pokaz jak roz……ć się zimą – rozstrzygniemy na wiosnę. Później konkurs pt.~`poczułem/am wiosnę – gaz w podłogę – świeć Panie nad moją duszą~` rozstrzygnięcie konkursu po zakończeniu sezonu motocyklowego.

 2. A poza tym moje e60 535d ma opcje amfibia. Dokupilem ja wzorem pana samochodzika, bo to bardzo przydatna rzecz.. Kiedys, gdy jechalem przez wawe caly most Poniatowskiego byl zakorkowany, wiec ja swoja beema Wisle przeplynalem, a dziadom z opli czy innych audi az oczy wyszly z orbit, hehehehehe

 3. obserwator latających aut

  bimmer wszyscy pewnie się zastanawiają co bierzesz ale ja Ci radze bierz połowę cokolwiek to nie jest

 4. Bzdury gadacie ..tylny naped to badziew i tyle …prosty przykład….wystarczy się zakopać i co wtedy powiecie tylnionapędowcy? lezie w błoto aż się zawiesi .rzeczywistości nie zaklinajcie

 5. Bimmer odstaw dopalacze dobrze ci radzę bo kiedyś siądziesz na K….A zamiast na swoje siedzenie z ekologicznej skórki.

  Znam co najmniej 4 takich bajkopisarzy jak ty może razem coś napiszecie jakieś „podróż starym rumplem za jedną felgę” albo „bimmer w krainie czarów”

 6. Nikt nie był razem z tą panią w momencie poślizgu ale oceniać to pierwsi.Jest ślisko każdemu może się takie coś przytrafić więc się nie wysmiewajmy !!!

 7. ale przegryw ???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo