Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad pojazdem, po chwili uderzył w drzewo

Wczoraj wieczorem w miejscowości Rogóźno pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22:35 w miejscowości Rogóźno w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Renault 22-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego jadąc z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem na łuku drogi zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku pasażerka pojazdu 20-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego doznała złamania ręki i została przewieziona do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

4 komentarze

  1. Anioł Cieć Dyżurny

    Przyznam, że z zadowoleniem przeczytałem konkretny powód dla którego pasażerka wylądowała w szpitalu, a nie ogólniki typu: trafił do szpitala, a jego/jej stan jest stabilny, albo: trafił do szpitala jego/jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo (choć w domyśle było, że ledwo dycha).

    Co nie zmienia faktu, że drzewa są jednak niezastąpione do zabezpieczania pól przed rozjeżdżaniem przez zbyt rozbrykanych męczenników motoryzacji.

  2. Szkoda całkowita, ale… jeszcze 20 lat po Polsce pojeździ.
    Blacharzo-szpachlarz zadowolony, sprzedawca zadowolony, przyszły właściciel zadowolony, że tanio dobry i najważniejsze niebity samochód kupił.

  3. Dawno nie było o aŁdicy na drzewie. Zaczynam się niepokoić. Wie ktoś, co się dzieje?

Z kraju