Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad pojazdem, fiat uderzył w barierki

W miniony wtorek na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Auto osobowe uderzyło w barierki ochronne.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Dziecinin w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi.

Ze ustaleń policjantów wynika, że 56-latek kierujący pojazdem marki Fiat, nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków, stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki ochronne.

Na szczęście 56–letniemu mieszkańcowi Zamościa oraz pasażerce pojazdu nic się nie stało.

(fot. Policja Krasnystaw)

8 komentarzy

  1. To chyba ma z 60 km i żeby tym stracić panowanie to trzeba mieć talent albo łyse gumy albo jedno i drugie

  2. Niedorzecznik prasowy

    Na szczęście 56–letniemu mieszkańcowi Zamościa oraz pasażerce pojazdu nic się nie stało – będzie miał kto przemyśleć temat panowania, no i zaciągnięty na kupno autka kredyt będzie miał kto spłacić…

  3. Po kilku dniach względnego spokoju na drogach, wracając wczoraj, już czarną jezdnią, zauważyłem, że wścieklizna drogowa wróciła. Odstępy 2-5 metrów od poprzedzającego pojazdu, po mieście znowu 60-80 zamiast 40-50 itp. A przez parę dni jeździło się fajnie.

    • No to prawda. Wprowadzać szybko 5G potem wymóg monitorowania pojazdu i szybko wszystko do normy wróciłoby,

  4. we wszystkich mediach powinni zmienić wyrażenia „stracił panowanie nad autem” oraz „stracił panowanie nad kierownicą” na „chciał być mądrzejszy od praw fizyki, a okazał się zwykłym d3.bilem”

  5. Tak to jest jak się nie panuje nad pojazdem nawet w dobrych warunkach drogowych i na siłę pcha za kółko w fatalnych.