690 680 960

Stracił panowanie nad pojazdem, fiat uderzył w barierki

W miniony wtorek na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Auto osobowe uderzyło w barierki ochronne.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Dziecinin w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi.

Ze ustaleń policjantów wynika, że 56-latek kierujący pojazdem marki Fiat, nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków, stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki ochronne.

Na szczęście 56–letniemu mieszkańcowi Zamościa oraz pasażerce pojazdu nic się nie stało.

(fot. Policja Krasnystaw)

8 komentarzy

 1. To chyba ma z 60 km i żeby tym stracić panowanie to trzeba mieć talent albo łyse gumy albo jedno i drugie

 2. Niedorzecznik prasowy

  Na szczęście 56–letniemu mieszkańcowi Zamościa oraz pasażerce pojazdu nic się nie stało – będzie miał kto przemyśleć temat panowania, no i zaciągnięty na kupno autka kredyt będzie miał kto spłacić…

 3. Po kilku dniach względnego spokoju na drogach, wracając wczoraj, już czarną jezdnią, zauważyłem, że wścieklizna drogowa wróciła. Odstępy 2-5 metrów od poprzedzającego pojazdu, po mieście znowu 60-80 zamiast 40-50 itp. A przez parę dni jeździło się fajnie.

  • No to prawda. Wprowadzać szybko 5G potem wymóg monitorowania pojazdu i szybko wszystko do normy wróciłoby,

 4. we wszystkich mediach powinni zmienić wyrażenia „stracił panowanie nad autem” oraz „stracił panowanie nad kierownicą” na „chciał być mądrzejszy od praw fizyki, a okazał się zwykłym d3.bilem”

 5. Tak to jest jak się nie panuje nad pojazdem nawet w dobrych warunkach drogowych i na siłę pcha za kółko w fatalnych.

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas