Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad pojazdem, czołowo zderzył się z motorowerzystą (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Konstantynowie doszło do czołowego zderzenia busa z motorowerem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił mężczyzna kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w miejscowości Konstantynów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów, w tym motoroweru.

Policjanci wstępnie ustalili na miejscu, że kierujący samochodem marki Renault, 26-letni mieszkaniec gminy Włodawa, na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym motorowerzystą. W wyniku zderzenia 62-letni mężczyzna podróżujący motorowerem doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Stracił panowanie nad pojazdem, czołowo zderzył się z motorowerzystą (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. Całe szczęście, że to nie motorowerzysta spowodował wypadek, bo nie dość, że już ucierpiał, to jeszcze na forum byłby zwyzywany i obrażany. A że wypadek spowodował kierujący samochodem, to nic. Zdarza się nawet najlepszym.

 2. Fakt, jakoś cicho że półmózg zrobił człowiekowi krzywdę, ale jak Franio napisał, Ci w blachosmrodach mogą, im wolno, zdarza się. A jakby to był motocykl – o jezusicku już by była cała litania jak to jeżdżą bla blabla.

  • Wpisy by się nie pomieściły na forum, gdyby wypadek spowodował np. pieszy ze słuchawkami na uszach.

  • Jeżeli ktoś się porusza w prawidłowy sposób, parkuje zgodnie z przepisami, zachowuje kulturę i jest w porządku do innych to nie widzę powodu, żeby osoby poruszające się własnym samochodem obrażać nazywając np. blachosmorodami.
   Wiele osób porusza się tak właśnie i nigdy w życiu nie przyszło mi go głowy, żeby kogoś obrażać*, tylko za to, że jedzie samochodem – środek transportu jak każdy inny.

   *) To, że obrażam chamów np. w aŁdi to już z jakiegoś, konkretnego powodu, a nie z samego faktu jechania własnym autem

Z kraju

Sport