690 680 960

Starszy mężczyzna pomylił gaz z hamulcem. Wjechał w autobus (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Zana w Lublinie. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 na ul. Zana w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Juranda zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mercedesem starszy mężczyzna wyjeżdżał z ul. Juranda. Nie zatrzymał się jednak przed skrzyżowaniem i uderzył w bok autobusu jadącego od al. Kraśnickiej w kierunku ul. Filaretów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak wyjaśniał 76-letni kierowca mercedesa, pomylił pedały i zamiast zahamować, przyśpieszył. Na miejscu pracownicy MPK prowadzą czynności związane z kolizją. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Jechał OD strony Kraśnickiej w stronę Filaretów 🙂

 2. Autobus jechał w kierunku ul. Filaretów. Proszę poprawić.

 3. No i sobie pojezdził…..

  • Czy ów geriatra stracił już prawo jazdy ? W tym wieku to balkonik prowadzić , a nie kierować autem . Dzisiaj w autobus , jutro w grupę ludzi na przejściu .

 4. starszy Pan miał niefart 13tego o 13tej. Pozdrawiam starszego Pana.

 5. Wina pedałów.

 6. Na biednego nie trafiło.

 7. I znowu MPK Skąd oni tych kręcikuła biorą ???

  • Wiesz czytanie artykułu ze zrozumieniem nie boli to raz. A dwa to nie była wina kierowcy MPK tylko dziadka, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Skoro tak nie pasują kierowcy w MPK to może Ty się tam zatrudnisz i pokażesz klasę zawodowego kierowcy?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas