Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Starsza kobieta zniknęła, rodzina ruszyła na poszukiwania. Ich finał okazał się tragiczny (zdjęcia)

Nie udało się uratować 86-latki, która wpadła do rowu z wodą. Na niedającą oznak życia kobietę natrafili członkowie jej rodziny.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Żuków w powiecie zamojskim. Mieszkająca na jednej z posesji 86-latka wyszła z domu, a kiedy dłuższy czas nie wracała, jej najbliżsi ruszyli na poszukiwania.

Po kilkudziesięciu minutach, niedaleko domu, natknęli się na zaginioną. Leżała w wodzie w rowie bez oznak życia. Natychmiast ruszyli jej na ratunek oraz zaalarmowali o wszystkim służby ratunkowe.

Kobieta została wyciągnięta z wody i rozpoczęto jej resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejscu interweniowała też straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Niestety życia 86-latki nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności jej śmierci.

Starsza kobieta zniknęła, rodzina ruszyła na poszukiwania. Ich finał okazał się tragiczny (zdjęcia)

fot. OSP KSRG Miączyn

8 komentarzy

  1. Teraz ten The Bil nie pisze,że strażaków było za dużo. Mam nadzieję, że jak będzie potrzebował pomocy to poczeka.

  2. Dobrodziej frasobliwy

    Wpadła do rowu z wodą…. Przy panujących temperaturach, jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na osiągnięcie stanu stabilnego.

  3. Wiesiek, do tablicy! Było pytanie: „ilu strażaków potrzeba do wyciągnięcia z rowu jednej starszej i „stabilnej” kobiety ?” Ile tam tylko zastępów jest wolnych w okolicy, żeby można sobie było odznaczyć udział w „akcji”?

  4. Wiesiek śpisz?

    • To dziecko specjalnej troski, ubliżyć potrafi, ale wiedzy żadnej. Produkt dwojga z zerowym IQ nigdy nie będzie geniuszem.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport