Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Stare Komaszyce: Zasnął za kierownicą, zjechał do rowu. W uszkodzone znaki wyjechał peugeot

W poniedziałek nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 747 pojazd ciężarowy zjechał do rowu. Kierowca zasnął w czasie jazdy.

Do zderzenia doszło w poniedziałek nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 747 na wysokości miejscowości Stare Komaszyce, na trasie Lublin – Opole Lubelskie. Kierujący pojazdem ciężarowym, obywatel Ukrainy, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze a następnie do rowu. Zanim na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowca peugeota jadącego w kierunku Lublina, podczas manewru omijania pojazdu ciężarowego wjechał w uszkodzone elementy infrastruktury drogowej.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Mężczyzna podróżujący autem osobowym został przetransportowany do szpitala.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu. Auta przepuszczane są wahadłowo. Wkrótce droga może być całkowicie nieprzejezdna, podczas wyciągania ciężarówki z rowu. Na miejscu pracują funkcjonariusze opolskiej policji.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika Pawła – Dziękujemy!

2016-01-18 10:21:01
(fot. Paweł, nadesłane)

14 komentarzy

 1. „…kierowca peugeota jadącego w kierunku Lublina, podczas manewru omijania pojazdu ciężarowego wjechał w uszkodzone elementy infrastruktury drogowej…” taaa jasne, wiadomo wstyd byłoby sie przyznać a prawda jest taka że się ten francuski wynalazek rozleciał na sam widok infrastruktury a co dopiero zimową porą, te francuskie złomy tak mają i to zaraz po wyjechaniu z salonu a co dopiero z drugiej-trzeciej reki jak widać na załączonym obrazku… dużo zdrowia życzę!!

  • Kraksa to kraksa-trudno. Masz rację z tymi peżotami. To jest straszne badziewie. Resorki mateboxa czy burago były bardziej odporne na uszkodzenia niż te złomki. Dziwi mnie, że Polska daje homologację i zgodę na poruszanie się po drogach tym niewypałem. Uszkodzenia tych aut nie raz wyglądają tak jak by ten pojazd był zbudowany z pergaminu i kartonu. Ogólnie dobrze i wygodnie się tym jeździ ale to bardzo niebezpieczne auta. Cienka blaszka tnie jak żyletki. Ostatni model toyoty rav też ma żyletki zamiast blachy, a nowe audi rdzewieją już na placu przy salonie sprzedaży. Pozdrawiam.

   • Ciesz sie czlowieku, ze ludzie nie przechodza homologacji na myslenie, bo Ty bys nie dostal, podobnie jak autor pierwszego komentarza. Ze tez ludzi bawi pisanie takich bzdur.

  • Jesteś prosty jak wieśwagen gimbusie i poruszający się motorowerem marki wierchowina produkcji cccp

  • Mam ten francuski wynalazek i śmiać mi się chce jak ktoś o tym piszę że to złomy ja się śmieje jak pasaty i inne złomy stoją na awaryjnych a ja sobie jadę polecam Bardo dobre samochody!!

 2. Ty KUKU na MUNIU chyba w życiu nie miałeś francuza i nie wiesz co jest dobre, bezpieczne i wygodne.

 3. Ale francuskie samochody są tanie i nieźle sie tym jeździ. A jasli chcesz mieć powazanie na własnej wsi kup sopie vw w tdi.!!!!

 4. byk w tytule pisze się wjechał a nie ,, wyjechał”

  • Przecież jest zjechał…

   • Akurat kolega Ja to Ja ma całkowitą rację – trzeci wyraz od końca tytułu – (zdjęcia) -> Peugeot -> wyjechał, a siłą rzeczy powinno być właśnie „wjechał”, a nie tak, jak obecnie „wyjechał”. Pozdrawiam i gratuluję Ja to Ja spostrzegawczości, a Redakcji życzę więcej pokory 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo