Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował przepuszczającego pieszych opla. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Pieszy przechodził na drugą stronę ulicy. Jeden z kierowców zatrzymał się, aby go przepuścić. Drugi nie wyhamował, z impetem wjechał w tył stojącego przed pasami auta.

Do wypadku doszło w piątek po południu na ul. Abramowickiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Orłowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i seat. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę centrum. Kierowca opla zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Po chwili w tył jego auta z impetem wjechał kierujący seatem mężczyzna.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Teraz funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności a przede wszystkim przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

Staranował przepuszczającego pieszych opla. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

 

Staranował przepuszczającego pieszych opla. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

10 komentarzy

 1. To to stara, poczciwa Omega…
  Miejmy nadzieję, że nie Lotus.

 2. do Pranio nie każdego stać na drogą furę, żeby pokazać się sąsiadom, zastaw się a postaw się, leasing-kredyt. ważne że Omega była sprawna.

 3. 50 km/h pędził

 4. Uuu kolega za te lampy z tyłu to sprawe w sadzie moze spokojnie przegrać

 5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Wymuszanie na rondzie takiemu co nie trąbi ,poganianie i siedzenie na zderzaku ,zwalnianie a później gwałtowne przyspieszanie ,gdy się chce delikwenta wyprzedzić ,tak wygląda rzeczywistość na drogach

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Od wielu lat to powtarzam na tym portalu ,jedziesz masz trzy lusterka i widzisz gniewnego na ogonie co robisz patrzysz bacznie w lusterko urody i zwalniasz i wciskasz często światła stopu by tego z tyłu wybudzić ze stanu permanentnej jazdy na zderzaku

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Musi tego z tyłu wybudzić ze stanu hibernacji poganiania , tudzież przyklejenia do zderzaka,po to masz kierowców lusterko urody i dwa boczne lusterka ,by z całą zaciekłością bronić swojej rodziny

 8. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Musisz

 9. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Po to masz kierowco lusterko urody

Dodaj komentarz