690 680 960

Staranował oplem ogrodzenie posesji. Porzucił auto i uciekł pieszo (zdjęcia)

Jadąc wąską lokalną drogą przesadził z prędkością, w wyniku czego na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Trwają teraz poszukiwania kierowcy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21 w Żabiej Woli koło Lublina. Na lokalnej drodze samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał od strony Dominowa. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi. Rozpędzony pojazd przejechał kilkadziesiąt metrów po polu, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie posesji.

Kierowca wysiadł z samochodu i pieszo oddalił się w stronę Mętowa. Penetracja okolicznych miejscowości nie przyniosła skutku. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu zaś funkcjonariusze ustalają teraz, kto kierował autem oraz dlaczego uciekł z miejsca kolizji.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

  1. Ma ktos ochote na jakies spotkanie ?? 🙂 kobiety pytam

  2. Grzesio na skup jechał puszki sprzedać

  3. Wracał z mopsu.Wpłyneła 5-setka-osuszona małpeczka,ziomuś prawilniak Polska walcząca,Waginosceptyków pobije cytrynówki się napije,Jarosław,Jarosław,Jarosław……….

  4. „Wojak” przeprowadzał ćwiczenia z maskowania pojazdu. 🙂

  5. Zwykły alkoholik wsiórski od małpeczek (normalni tego nie kupują). Te emblematy mu pasują jak Wałęsie MB.

  6. Naklejki na klapie opoja super. Typowy patriota.

Kursy walut

  • USD 4.1903zł -1.17%
  • GBP 5.2543zł -0.31%
  • EUR 4.5148zł -0.36%
  • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas