Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawcy zdarzenia drogowego odpadło lusterko. Policja szuka świadków

Policjanci poszukują sprawcy kolizji drogowej, która miała miejsce 7 lipca około godziny 16:30 na trasie S17, na pasie w kierunki Piask, na wysokości Drogi Męczenników Majdanka.

Sprawcą zdarzenia był kierujący nieustalonym pojazdem w kolorze srebrnym, który podczas nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, uderzył lewym bokiem samochodu w prawy bok jadącego lewym pasem volkswagena passata w kolorze czarnym. W pojeździe sprawcy odpadło lusterko zewnętrzne oraz mógł posiadać uszkodzenia z lewej strony pojazdu.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę, kto jest sprawcą zdarzenia lub będące świadkiem sytuacji – proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

2018-08-07 08:32:33
(fot. Policja Świdnik)

11 komentarzy

 1. Ustalenie co to bylo za auto, to kwestia 5min. Na pewno na lusterku jest jakiś nr części.

  • To lusterko od grupy VW-Audi. Wstępnie mogę powiedzieć, że pojazd typu Golf IV, Audi A3 8L, A4 B5 lub Passat B5 przed liftem, ewentualnie Polo.

   • może być również octavia

    • Albo seat Leon, Toledo 😉 nawet średnio ogarnięty kierowca powinien przynajmniej markę skojarzyć. A kamerka to dzisiaj podstawa.

     • wiesz,jak kierowała kobitka to pamięta tyle,że samochód kierującego (sprawcy) był srebrny

      jakby tym srebrnym kierowała druga kobitka to by poszkodowana powiedziała,że samochód srebrny,a kierująca miała hybrydy na paznokciach,doklejone rzęsy i włosy zniszczone farbowaniem,a z tyłu na siedzeniu leżała marna podróba torebki D&G

     • No to teraz kobitka będzie miała w gratisie hybrydy na samochodzie 🙂

 2. A wystarczyła by kamerka i po krzyku…

 3. Na drogach jest tyle kamer i policja nie potrafi dotrzeć do nagrań….. Muszą bardzo nie chcieć….

 4. Gość był przytomny – to był rządowy samochód, więc dał nogę, żeby nie było tak jak z Szydło.

 5. Kamerki zakładają tylko ludzie którzy są zwykle dobrymi kierowcami , uważają na drogach i sami nie popełniają wykroczeń jezdząc zgodnie z przepisami….pozostali wolą nie mieć dowodów na swoje „wyczyny”

Z kraju