Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawca śmiertelnego potrącenia 36-latki w rękach policjantów

Łęczyńscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który śmiertelnie potrącił 36-letnią kobietę. Uszkodzony pojazd znajdował się na jednej z posesji w miejscowości Kulik w gminie Siedliszcze.

Łęczyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tragicznego wypadku do jakiego doszło w miniony wtorek w miejscowości Biesiadki w gminie Cyców. Kierujący nieustalonym pojazdem potrącił tam będącą na jezdni 36-latkę. Kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem uciekł nie udzielając pomocy. W środę policjant wytypowali pojazd marki Audi A6 biorący udział w w zdarzeniu.

Uszkodzony pojazd stał na jednej z posesji w miejscowości Kulik w gminie Siedliszcze. Łęczyńscy kryminalni zatrzymali 21-latka, w jego miejscu pracy.

Okazało się, że nie posiada on prawa jazdy. Mężczyzna trafił do aresztu, dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej we Włodawie z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Za popełnione przez niego przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

2017-09-14 09:51:13
(fot. Policja Łęczna)

46 komentarzy

 1. „Londyńczyk” buahaha. Z Ciebie taki londyńczyk jak z koziej d… trąba, patusie z Koziej Wólki na zmywaku.

 2. Wieśniaczyna + samochód = masakra.

 3. Nie wiecie jak wy byście się zachowali przy potraceniu człowieka każdy ma prawo być w szoku jedynie czego nie można usprawiedliwić to to że nie posiadał uprawnień

  • Może bym się zachował tak samo, a może inaczej. Jeżeli tak samo to trzeba by za to ponieść karę. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, odpowiadamy za to co robimy, dlatego poszedłbym siedzieć. Zawsze to lepsze to niż leżeć (najpierw w krematorium, a później już zawsze pod ziemią).

   To, że nie posiadał PJ to nic – za to jest tylko mandat 500PLN.
   Dużo gorsze jest spowodowanie wypadku. Spowodowanie wypadku może być bardziej lub mniej umyślne, czyli nieumyślne.
   Najgorsza jest ucieczka z miejsca wypadku, bo nie pomógł ofierze oraz przy ucieczce zachodzi podejrzenie, że kierowca spowodował wypadek będąc w stanie nietrzeźwości.

  • Jeżeli kierowca ucieka z miejsca wypadku nie udzielając pomocy ofierze to: albo jest pijany, albo jest w szoku itp. (jest cień szansy, ze tak mogło być). W obydwu przypadkach taki człowiek (po za tym, ze powinien za to odpowiedzieć) już nigdy nie powinien usiąść za kierownicą. Nigdy!

  • Marne tłumaczenie. Każde przestępstwo można w ten sposób umniejszać. Jeżeli jest winny, to musi odpowiedzieć za to z całą surowością. Być może przez niego (to się okaże) nie żyje człowiek – młoda kobieta.

  • Musi pójść siedzieć. Jest zdecydowanie za dużo: młodych, bezmyślnych, wiejskich, agresywnych, chamskich i śmiertelnie niebezpiecznych kierowców takich świnio-wozów.
   I jedyną karą jaka może ich powstrzymać od zabijania ludzi na drogach jest świadomość, że stracą parę lat młodości w zakładzie karnym. Bez alkoholu i z panienkami płci męskiej.

  • W szoku to można co najwyżej nie udzielić pierwszej pomocy, bo człowiek może nie wiedzieć jak się za to zarabić, ale jak ktoś ucieka to dla mnie to już w pełni rozmyślne działanie w celu uniknięcia konsekwencji. Poza tym mogł po tym „szoku” sam zgłosić się na policję kilka godzin później.

 4. Nie widać na samochodzie śladow, które wskazywały by, że śmiertelnie potrącił pieszą, poza wypadniętymi kratkami, może poszkodowana spała na ulicy w nieoświetlonym miejscu, a kierowca myślał, że przejechał psa, albo jeżozwierza…

  • Dlaczego zakładasz, że kierowca myślał? Nigdy jeszcze nie spotkałem myśliciela w aŁdi.

  • Marne tłumaczenie. Nawet gdyby tak było, to nadal wychodzi, że dopuścił się kilku wykroczeń/przestępstw. Najechanie na pieszą. Niewłaściwa ocena tego po czym się przejechało. Nieusunięcie „przeszkody” z drogi – kierowca ma obowiązek usunąć przeszkodę z drogi i/lub ostrzec innych kierowców. Jeżeli nie da rady to poinformować służby o niebezpieczeństwie.

  • Niech się w sądzie tak tłumaczy. Może sąd da temu wiarę. Uciekł, bo zapewne był pijany.

 5. Iras weż ty idz je…nij łbem o ścianę ,może ci klepki na miejsce wskoczą ,bo na leczenie twojej obsesji to raczej za pużno .Normalny człowiek wie ze ludzie dzielą się na mądrych i głupich ,a w twoim pustym łbie dzielą się na jezdzących „ałdi ” i całą resztę

  • Napiszesz, że to znowu przypadek, że degenerat w aŁDi uczestniczy w poważnym wypadku. Ale czy to ja wsadziłem tego bandytę do tego świnio-wozu? Przecież to nie moja, że Ci głupi wybierają takie pojazdy.

   • Zamknij kur*o ryja, sam jezdze audi a6 c5, zarób se na to auto i dopiero hejtuj, jest to klasa premium, nigdy ni bedzie na nie stac tanego zyciowego przegrywa jak ty

 6. Niech dostanie tyle samo co policjant łęczyński który w Wólce Lubelskiej potrącił śmiertelnie dziewczyne i uciekł. Dłużej go szukali a dostał cały h..