690 680 960

Spotkanie Lubelskich Klasyków Nocą (zdjęcia)

Po raz kolejny na parkingu przy hali Globus spotkali się miłośnicy czterech i dwóch kółek, tych starszych i tych trochę młodszych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartkowego spotkania.

W czwartek na parkingu przy hali Globus po raz kolejny w tym sezonie spotkali się miłośnicy tej troszkę starszej motoryzacji. Można było zobaczyć pojazdy mające po kilkadziesiąt lat, które są w naprawdę świetnej kondycji.

Były wiekowe fiaty, ale także mercedesy, czy volkswageny i BMW. Pojawiły się również motocykle oraz przedstawiciele amerykańskiej motoryzacji. Zobaczcie te pojazdy na naszych zdjęciach.

 

 

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. stary szybki i wściekły

  Pojęcie Klasyk jak widać znacznie różni się w dzisiejszych czasach . Sam posiadam samochód rzadko spotykany na polskich drogach. Parę razy próbowałem pojechać na takie zorganizowane zloty i zaprezentować auto. Niestety z różnym skutkiem. Tymi imprezami w znacznej większości zarządzają młodzi luzie dla których klasyk, to pojęcie mam wrażenie nieznane. Doskonały przykład to te ostatnie fotki Audi, wystarczy obniżyć zawieszenie , położyć koła i mam klasyka

  • Akurat lkn polaczone są teraz z low lublin ze względu na u20 na arenie, wiec klasyki dzielą parking z niskimi autami. Proponuję przeczytac regulamin klasyków.

 2. KLASYK ROK 1963 I FIAT 125 1300 1970

  klasyki to do 1980 r. późniejsze to klasyko-podobne. kiedyś była czekolada i wyrób czekoladopodobny, teraz mamy wódka i napój spirytusowy. sam nie bardzo się widzę na takim spotkaniu, z powodu braku zainteresowań. dla wielu kolegów lub ziomków motoryzacyjnych, nasza KRAJOWA WSK była produkowana w dwóch wersjach WSK 3 i WSK 4. czyli jedziemy podzielić zainteresowania czy uświadamiać co się działo w latach ’80 i wcześniej. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

 3. Tam to niewiele aut zasługuje na miano klasyka. No chyba ze zglebione audi czy vw golf to już kwalifikuje do nazywania klasykiem….

 4. Ale gdzie te klasyki.?

 5. vw fox z turki pozdrawiam))))

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!