690 680 960

Spadł z rusztowania podczas prac budowlanych. Miał 3 promile

Wczoraj w Hrubieszowie doszło do groźnego wypadku podczas prac budowlanych. Z rusztowania spadł 43-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 15 przy jednej z ulic w Hrubieszowie.

Podczas wykonywania prac budowlanych związanych z dociepleniem budynku 43-letni pracownik firmy budowlanej nie zachowując należytej ostrożności spadł z rusztowania z wysokości 3 metrów na kostkę brukową.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak się okazało 43-latek w chwili wypadku był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Co więcej mężczyzna nie posiadał kasku ochronnego.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 

(fot. pixabay.com – ilustracje)

6 komentarzy

  1. To po szklanie i na rusztowanie!

  2. Spadł w rusztowania czy z rusztowania?

  3. Źle zabezpieczone rusztowanie.

  4. Bez kaaaaaakaaaakasku ale pijany .Szacunek dla pijaka.

  5. No i tak się kończy picie i praca na wysokościach ale co zrobić że taka mentalność na budowlance zakładnie okrężne i każda okazja dobra do wypicia.

  6. Godzina 7:00. Stokrotka. Jedno z lubelskich osiedli. Dużo tu nowopowstających bloków mieszkalnych. Dużo pracowników budowlanych. Do kasy kolejka tychże panów (do których de facto mam ogromny szacunek, mój ojciec ciężko pracował przez całe życie jako budowlaniec). Piwo, małpka, pieczywo. Rano. I nie mówcie, że to na „po pracy”. Każdy pracodawca powinien mieć alkomat. Dla swojego spokoju i bezpieczeństwa tych ludzi. I testy p/alk na wyrywki.

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas