Sól: Zatoczył się i wpadł pod fiata. Pieszy miał niemal 3 promile

Niemal 3 promile alkoholu miał w organizmie pieszy, potrącony przez fiata w miejscowości Sól. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Sól w powiecie biłgorajskim. Na zdarzenie najechał patrol drogówki biłgorajskiej komendy. Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu i powiadomili służby medyczne.

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 51-latek idąc pieszo nagle zatoczył się i wpadł wprost pod koła jadącego z naprzeciwka fiata seicento, którym kierował 19-latek z gminy Biłgoraj. Kierowca fiata był trzeźwy. Jak się jednak okazało pieszy miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu – informuje st.sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Biłgoraju. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-10-31 16:01:24
(fot. Policja Biłgoraj)

7 komentarzy

 1. Poszkodowanym jest właściciel auta, a moczymorda jest sprawcą.

  • może tak być, dlatego lepiej zachować właściwą odległość od pieszego, a wskazującego na spożycie tylko szerokim łukiem omijać. Niestety niektórzy kierowcy tego nie rozumieją i jedzie jeden z drugim przy samej krawędzi, jakby żadnego pieszego nie widział…

 2. Żal chłopaka. Ledwo prawo jazdy zrobił i już taka „przygoda”. No i raczej za własne pieniądze będzie musiał Seicento wyremontować… na to, że sprawca jest „wypłacalny” raczej nie ma co liczyć 🙁

  • Ciekawe jaki będzie rekordowy chuch 1 XI

   • Zakładam, że rekord pobije nie chuch tylko badanie krwi pobranej że zwłok jakiegoś tak zmęczonego, że położy się na jezdni, żeby odespać.

    • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

     Trudno pogodzić się z tak skrajną „prognozą”, ale, agentka towarzyska, masz rację Kubo.

 3. co tu jest do ustalania,wiadomo że opój narobił kłopotów młodemu człowiekowi,a jeszcze będzie roszczeniowy w szpitalu wobec całego personelu bo ‚łun jest poszkodowany i mu sie należy’.a tak naprawdę to mu sie należy w…..ol

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności