Sokołówka: Dwóch się ścigało, trzeci nie ustąpił pierwszeństwa. Policjanci wszystkim zatrzymali prawa jazdy

Biłgorajscy policjanci w niedzielę zatrzymali trzem kierowcom prawa jazdy. Dwóch zostało ukaranych w ten sposób za to, że się ścigało, zaś trzeci za doprowadzenie z nimi do kolizji. Sąd zadecyduje o karze dla wszystkich uczestników zdarzenia.

Do kolizji doszło w niedzielę wieczorem w gminie Frampol. Na drodze wojewódzki nr 835 zderzyły się trzy pojazdy; bmw, seat i audi. Jak ustalili funkcjonariusze biłgorajskiej policji, chwilę przed zdarzenie dwóch uczestników tej kolizji ścigało się na drodze wojewódzkiej nr 835.

– Policjanci otrzymali sygnał od kierowcy podróżującego przez powiat biłgorajski, o szaleńczej jeździe 2 samochodów marki bmw i seat w miejscowości Sokołówka, które powodują duże zagrożenie na drodze. Zaraz po tym zgłoszeniu było następne, ale już o kolizji 3 aut. Jak się okazało w zdarzeniu brały udział dwa opisane chwilę wcześniej samochody oraz audi – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że kierujący audi wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Pojazd kierowany przez 58-latka zderzył się z bmw prowadzonym przez 21-latka oraz z seatem, którym kierował 22-latek.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

– W związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci fakultatywnie zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom i skierowali sprawę na drogę postępowania sądowego – dodaje asp. Milena Wardach.

2015-08-03 11:35:30
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Biłgoraj inny stan umysłu….

 2. Czy mogło zabraknąć informacji o debilach w BMW i podobnych idiotach? Ci kretyni zrobią wszystko by podtrzymać istniejące o nich zdanie. Chcesz posiadać BMW? Udaj się do specjalisty- tego od głowy- może nie jest za pózno na leczenie.

  • Taa, bo lepiej śmigać Fiatem Pandą albo Lanosem w gazie o mocy góra 60 KM i z przednim napędem…

   • Wyrażnie udzieliłem wskazówek. Idż się przebadaj nim będzie za póżno. Lokomotywa ma więcej mocy i napęd na wszystkie osie. Zostań maszynistą jak chcesz się dowartościować. Mało w głowie jak i w slipkach.

 3. i bardzo dobrze tak trzymać

 4. No nie wiem czy to nie przesada z tym odbieraniem prawa jazdy. Mandat, punkty, dla młodych to i tak dotkliwe będzie.

  • Teraz zabierają nawet za ruszenie bądź hamowanie z piskiem..

  • Czyli odebrali im prawko na podstawie tego, że ktoś zadzwonił i powiedział, że szaleją? No bo kolizję, to w końcu bezpośrednio gość z audi spowodował, a nie oni. Jeżeli tak, to dość niepokojąca sytuacja, kiedy to już władza zaczyna się bawić w wymierzanie sprawiedliwości wedle uznania i telefonów, a nie dowodów.

  • Mandaty i punkty nie skutkują zwłaszcza na młodych. tylko czasowe uziemienie może ostudzi ich zapędy. Ideologię z władzą dopisują ci co gdzieś mają przepisy lub tępe bezmózgi co myślą, że im wszystko na drodze wolno. W przypadku recydywy za przekraczanie prędkości okres karencji powinien być dłuższy a za złamanie go nawet dożywotnia utrata uprawnień. Kolejne wyskoki odsiadka, jak nie pomoże eutanazja.

 5. Biłgoraj to pestka, u mnie pod chałupom w mieście powiatowym LBN codziennie odgłosy i dym z opon niczym z F1.

 6. Ładne zdjęcie Alfy 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk