Sobianowice: Jedna osoba nie żyje, cztery trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W poniedziałek rano w miejscowości Sobianowice doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu dwóch aut zginęła jedna osoba a cztery trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8 na drodze lokalnej w Sobianowicach. Jak wstępnie ustalono kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 82, po pokonaniu łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na pobocze a następnie obróciło się i bokiem zderzyło się z jadącym w kierunku Bystrzycy mercedesem. Po zderzeniu volkswagen wypadł z drogi i dachował.

W rejonie zdarzenia interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarł 92-letni pasażer z mercedesa. Do szpitala trafiły cztery osoby, trzy z mercedesa i jedna z volkswagena. Jedna z nich jest w ciężkim stanie.

Droga w okolicach wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej policji pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

2015-10-26 09:33:15
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Powtarzam jeszcze raz: nie oceniam innych, bo uważam, ze do tego ma prawo tylko Bóg. I nic tu nie zmienią puste powiedzenia.Zawsze znajdą się tacy, którzy maja potrzebę dowartościowania się cudzym nieszczęściem!!!

 2. Tak jak pisze Agnieszka. Dajcie spokój. Módlcie się za ofiary, którymi sa wszyscy uczestnicy. Niech Bóg ma ich w opiece bo tylko on wie jak bardzo teraz cierpią.

 3. [*] tęsknota coraz większa, płacz i szloch się wciąż nie zmniejsza. Rodzina w smutku i żałobie, miej go w swej opiece Panie Boże [*]

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia