Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Służby ratunkowe zaalarmowane o groźnym wypadku. Na miejscu zastano drobną kolizję (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na wjeździe do Lublina od strony Biłgoraja. Nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:30 w miejscowości Wólka Abramowicka koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący fordem mężczyzna wyjeżdżał z drogi powiatowej prowadzącej do Urzędu Gminy Głusk w Dominowie. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z citroenem, którego kierowca poruszał się w stronę Lublina.

Pomimo informacji o wypadku, jakie otrzymały służby ratunkowe, okazało się, że w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Również pojazdy nie zostały mocno uszkodzone. Nie było też większych utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

Służby ratunkowe zaalarmowane o groźnym wypadku. Na miejscu zastano drobną kolizję (zdjęcia)

Służby ratunkowe zaalarmowane o groźnym wypadku. Na miejscu zastano drobną kolizję (zdjęcia)

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Po co to jolopy od razu wzywają służby… Tylko koszt dla podatnika plus mandat 1500zl

  • Tak jest… karać wszystkich, którzy dzwonią z informacją o wypadku.
   Srogo karać…
   Az w końcu nauczą się (lub raczej przestraszą) i gdy sam zasłabniesz to będziesz zdychał bo wszyscy będą się bali wezwać pogotowie.

   • A jak będzie Tobie potrzebne to nie przyjedzie bo będzie na takim właśnie wyjeździe….

 2. Citroen : )

 3. … zadysponowano śmigłowiec , 3 wozy bojowe , drabinę i holownik … ? … może nie , wczoraj św. Floriana , nie wszyscy wydobrzeli

 4. A kto odebrał telefon od zgłaszającego?

 5. Wreszcie jakiś sensowny artykuł, odnośnie takiej sytuacji .Może te dwa wozy SP na co drugiej kolizji-obcierce, to skutek „profesjonalizmu 112”

 6. A czy to tak trudno ustalić kto dzwonił? Jeżeli jeden z uczestników to mu dodatkowy rachunek wystawić.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo