Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ślisko w powiecie kraśnickim. Ciężarówka wjechała w bar i czołowe zderzenie osobówek

Mżawka zamieniająca się w gołoledź spowodowała, ze wielu z kierowców nie poradziło sobie z tą sytuacją i nie dojechali do celu.

Chwile grozy przeżyli klienci i pracownicy przydrożnego baru, położonego przy drodze krajowej nr 74, w miejscowości Maziarka w gminie Gościeradów pod Annopolem. Gdy spokojnie siedzieli w lokalu nagle budynkiem wstrząsnęło potężne uderzenie. Jak się po chwili okazało, w budynek uderzyła ciężarówka.

Jej kierowca wjeżdżając na parking, nie spodziewał się, że jego nawierzchnia będzie pokryta lodem. Próby hamowania nie powiodły się, i potężne auto uderzyło w ścianę baru. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, a w barze uszkodzony został dach i kolumny zadaszenia.

Z kolei na ulicy Kolejowej w Kraśniku doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych volvo i opla. W wyniku wypadku jedna osoba, kobieta kierująca jednym z pojazdów, została poważnie ranna. 49-latka z Kraśnika została przewieziona do szpitala ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami ciała. Policja wyjaśnia teraz przyczyny i okoliczności zdarzenia. Dodatkowo wiele pojazdów poruszających się drogami powiatu wyładowało w przydrożnych rowach.

(fot. KPP Kraśnik)
2013-12-11 21:16:14

Jeden komentarz

  1. Bo na śliską nawierzchnię nie ma mądrych. Tu i zimówki nie pomogą. I nie pomoże chwalenie długoletnim stażem za kierownicą.
    Trzeba jeździć z głową a nie z prawem jazdy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo