Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcała w lewo, doprowadziła do zderzenia pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce na trasie z Lublina do Bełżyc. Uczestniczyły w nim trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło w środę około godziny 19:15 w miejscowości Radawiec Duży. Jak już informowaliśmy, na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta poruszała się od strony Lublina. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w drogę gminną prowadzącą w stronę Radawczyka. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka renaultowi. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia pojazdów. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w oczekującą przed skrzyżowaniem drugą toyotę.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.


(fot. KM PSP Lublin, nadesłane)

5 komentarzy

  1. To nie jest droga prowadząca do radawczyka

  2. Wszystkie drogi prowadzą do Radawczyka

  3. Baba za kierownicą to jak . . . z brzytwą.

    • Połowa kierujących to „baby”. A zdarzenia powodują przeważnie „niebaby”.

    • Ciebie to chyba musiał ktoś nieźle skrzywdzić, skoro oczywiście Twój jedyny argument to „baba”. Śmieszny jesteś. Jak na przekór, wieęszość wypadków nie jest powodowanych przez „baby”.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport