690 680 960

Skręcała na posesję, zderzyła się z karetką pogotowia

W piątek po południu w Poniatowej doszło do zderzenia auta osobowego z karetką pogotowia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek po południu na ul. Kraczewickiej w Poniatowej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letnia mieszkanka Poniatowej kierując pojazdem marki Nissan podjęła manewr skrętu, chcąc zjechać na swoją posesję. W tym czasie była wyprzedzana przez jadącą na sygnałach karetkę pogotowia.

Kierująca nie upewniła się, czy może bezpiecznie wykonać manewr skrętu, w następstwie czego doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł obrażeń ciała. Zarówno kierująca nissanem, jak i 57-letni kierowca karetki byli trzeźwi.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

9 komentarzy

 1. Prawko zabrane ślepej i głuche czy to za trudne

  • w osobówce stary trep czy baba?

   To baba-uprzywilejowana w społeczeństwie. Wiesz-statystycznie bezpieczniejsza od złych facetów np.kierowców karetek.
   Szkoda tylko ze na drodze kompletnie bezużyteczna do tego głucha jak pień.
   Chociaż zauważyłam jeszcze jedną tendencję wśród panienek-muza na full bez względu na wiek.
   Ciężko jak basy łomoczą w próżni we łbie usłyszeć sygnały jakieśtam nikomu nie potrzebnej karetki.

 2. „W piątek po południu w Opolu Lubelskim doszło do zderzenia auta osobowego z karetką pogotowia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek po południu na ul. Kraczewickiej w Poniatowej. ”

  w końcu w Poniatowej czy w Opolu?

 3. Będąc „kierowcą” trzeba mieć oczy i uszy dookoła głowy, a nie tak jak ostatnio widziałem gościa który nie dość że kierował autem i bawił się telefonem to jeszcze słuchawki miał w uszach. O nieszczęście nie trudno.

 4. Kiedyś na kursie mnie uczono, że pojazd uprzywilejowany, jak omija przepisy, to i tak musi zachować szczególną ostrożność a wina za wypadek jest po jego stronie. Czy to wjedzie na skrzyżowanie na czerwonym, czy wyprzedzi z lewej strony pojazd skręcający w lewo (dla przypomnienia: taki pojazd jeśli już to można tylko z prawej wyprzedzać). Oczywiście kobieta powinna się rozejrzeć, bo to i o jej życie chodzi i o życie osoby, którą karetka się zajmuje, ale to nie oznacza jeszcze, że jest winna stłuczce.

  • Franek w orgii z klawiaturom....Śpiem sam z mnom.

   Zjazd na posesję,a skrzyżowanie to dwie różne sprawy.Na skrzyżowaniu się nie wyprzedza,chyba że będzie to pojazd uprzywilejowany na sygnałach świetlnych i dźwiękowych z zachowaniem szczególnej ostrożności.Przy zjeździe na posesję trzeba się upewnić czy nie jest się wyprzedzanym.

 5. Qwe- dobrze cię uczono, ale gdy jedzie samochód uprzewilijowany (.na sygnałach świetlnych i dzwiękowych) to musisz jemu umoźliwić przejazd , najlepiej zjechać do prawej str. lewej i nawet zatrzymać, a nie wykonywać nagłe ruchy typu skręt w lewo.Ona nic nie widziała i nie słyszała bo ten typ tak ma.

 6. Franek w orgii z klawiaturom....Śpiem sam z mnom.

  Zjazd na posesję,a skrzyżowanie to dwie różne sprawy.Na skrzyżowaniu się nie wyprzedza,chyba że będzie to pojazd uprzywilejowany na sygnałach świetlnych i dźwiękowych z zachowaniem szczególnej ostrożności.Przy zjeździe na posesję trzeba się upewnić czy nie jest się wyprzedzanym.Wina baby tyle w temacie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej