Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z motocyklistą. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W sobotę wieczorem na ul. Sowińskiego doszło do zderzenia motocyklisty z pojazdem osobowym. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18:40 na ul. Sowińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z al. Racławickimi zderzyły się dwa pojazdy – pojazd osobowy i motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący fiatem jechał ul. Sowińskiego w kierunku ul. Głębokiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku pobliskich bloków. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka motocykliście. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierującego jednośladem przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, mężczyzna doznał licznych urazów, m.in. złamań. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Do pudła tego fijaciarza i tego empekowca też.

  2. Jeżeli to ten koleś rozwoziciel pizzy to było przewidziane ze to tak się skończy. Nie raz widziałem jak szalał po mieście. Proponuję panu z motocykla by udał się do firmy zajmującej się odszkodowaniami cywilnym. Dadzą temu frajerowi z fiata do zapłaty z 50000 to będzie stał pod siebie co i tak to już robi bo koledzy motocykliści chcą sie z nim spotkać na Kalinie.

  3. kierowca z chinczyka pedzil jak zwykle

  4. Motor Lublin Cross

    Kierowca z Hinczyka już nie będzie kierowca. Prawko ma mieć zabrane. Koledzy motocykliści zapraszają na spotkanie w sprawie cywilnej.

  5. Parę lat temu, niedaleko bo na ul. Skłodowskiej, taki sam pan dowoziciel zabił Panią z radia/telewizji….

Z kraju

Sport