Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcając w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Po chwili jej auto leżało na boku (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu występują na przebiegającej przez Puławy drodze wojewódzkiej nr 874. Na skrzyżowaniu koło Carrefoura zderzyły się dwa auta, z których jedno przewróciło się na bok.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:50 na ul. Lubelskiej w Puławach. Na skrzyżowaniu z ul. Gościńczyk i Wojska Polskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i ford. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fiatem kobieta jechała od strony Lublina i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Gościńczyk. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na fordzie, który poruszał się od strony centrum. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia pojazdów. Uderzony w bok fiat przewrócił się na bok i uderzył jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej.

Podróżujące pojazdami kobiety nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

Skręcając w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Po chwili jej auto leżało na boku (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Paweł – DZIĘKUJEMY!)

3 komentarze

  1. I dobrze nauczy się jeździć .

    • nieładnie tak źle życzyć, może się po prostu zamyśliła, tak wiem,że to nie usprawiedliwienie, bo trezba być cały czas skoncentrowanym, nie usprawiedliwiam, ale żeby się od razu cieszyć z czyjejś pomyłki, która doprowadziła do wypadku? to nie pirat drogowy co zasuwa 150 km/h, szkoda kobity i drugiego kierującego również mimo wszystko

  2. baba+fiat 3:0 gnojek+BMW

Wiadomości z info112