Skradzioną ciężarówką próbował wyjechać na Białoruś

W minioną sobotę na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali zestaw ciężarowy. Jak się okazało pojazd był kradziony.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w minioną sobotę zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy kierowany przez obywatela Polski.

33-latek próbował wyjechać samochodem na Białoruś. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze straży granicznej z Terespola ustalili, iż ciągnik siodłowy marki Renault o szacunkowej wartości 170 tys. zł, jest poszukiwany na terytorium Polski. Kierowca ciężarówki został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności wraz z poszukiwanym pojazdem funkcjonariuszom policji.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 10 mln zł.

(fot. NOSG)

3 komentarze

  1. rubber duck, jechał prosić o azyl polityczny

  2. Kukuryki ? hehe nie wiem co to jest ? , ale zapłacę na fundusz Straży Granicznej. Na kościół nie chce oddawać pieniędzy precz z kościołem. Kościół WON

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew