Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda zatrzymała się na środku drogi. Zaskoczyło to kierowcę mercedesa

Wciąż wielu kierowców nie zwraca uwagi na znaki drogowe, są nawet tacy, którzy ich nawet nie zauważają. W wyniku tego często dochodzi do wypadków i kolizji.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem na ul. Opolskiej w Poniatowej. Na drodze wojewódzkiej nr 832 Bełżyce – Opole Lubelskie zderzyły się dwa samochody: osobowa skoda i dostawczy mercedes. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nas poinformowano, kierowca skody zatrzymał się przed linią kolejki wąskotorowej, przed którą ustawiony jest znak STOP. Zaskoczyło to jadącego za nim kierowcę dostawczego mercedesa, który nie zdołał zahamować i uderzył w tył skody.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)
2018-03-29 19:26:50

12 komentarzy

 1. Prawie jak mercedes z pługiem

 2. Panie szoferze z merca,tylko głupi zatrzymuje się na stopie,co nie???

 3. To już nawet przed znakiem stop się nie zatrzymujemy ,jeżdżę tam czasem i też zatrzymuję się przed tym znakiem . Oczywiście kolejka nie jeździ ale znak stoi i należy go egzekwować.

  • Ale tak szczerze mowiactpmpo choleretam jest STOP? Na srodku drogi? Kolejka tamtędy nie pojedzie. Po to by Opole i Poniatowa mogła się pobawic w miasto? Jeszcze ronda sobie zróbcie może

   • Informacyjnie – kolejka jeździ w miesiącach letnich. Na własne oczy ją widziałam w w/w miejscu.

  • Jak są tory, to coś po nich czasami jeździ. Nie ważne, czy w sezonie czy raz na rok, czy rzadziej. Ważne, że taki pociąg może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto się zatrzymać przed tym stopem, żeby się później nie zdziwić. No i chyba lepiej się tłumaczyć szefowi/żonie/kochance* niż Świętemu Piotrowi?

   * niepotrzebne skreślić.

  • Podobnie jak Ty, ja zatrzymuję się na „stopie” na skrzyżowaniu BMC i Wojciechowskiej. Jestem tam jednym z niewielu, którzy tak postępują. Większość jedzie bez zatrzymania, a niektórzy nawet zbytnio nie zwalniają. Może kiedyś policja by się tym zajęła. Wszak to poważne wykroczenie.

 4. zaskoczyło kierowce czy nietoperza !?.

 5. Renik znów wpadł brawo!

 6. Zimy ciągle zaskakują drogowców, a znaki ciągle zaskakują kierowców…

 7. REN IGLOTEX ZADZI NA ZAWSZE

 8. tak sie wlasnie konczy nadmiar znakow drogowych, ze sie po prostu na nie nie patrzy, ta kolejka jedzie pare razy w roku (jak dobrze pojdzie, a szkoda ze tak zadko, bo to fajna atrakcja) i jedzie z taka predkoscia, ze na piechote mozna ja wyprzedzic, wiec jesli jakis kierowca nie jest w stanie jej zauwazyc, to powinien odrazu oddac prawo jazdy

Wiadomości z info112