Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda uderzyła w drzewo. Dwie nastolatki trafiły do szpitala

W czwartek rano w miejscowości Bagno pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala trafiły dwie nastolatki podróżujące autem.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 8 w miejscowości Bagno w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca skodą 18-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu na zakręcie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Do szpitala z obrażeniami trafiła trafiła kierująca pojazdem oraz jej 17-letnia siostra. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

 1. Za spowodowanie znacznego zagrożenia (jak np wypadnięcie z drogi, jazda pod prąd ekspresówką, omijanie na PdP, itp), policja, sądy, WORDy powinny cofać uprawnienia i nakładać wieloletnie zakazy sądowe.
  Nie każdy musi posiadać prawo do jazdy. Dla osób, które nie potrafią kierować, bo powodują zagrożenie nie powinno być miejsca pomiędzy innymi ludźmi mającymi absolutne prawo do bycia bezpiecznym na drodze.

 2. Niezłe bagno

 3. Franio to ty masz prawo jazdy bo ja twierdzę że chyba nie albo jeździsz do kościoła tylko w niedzielę
  Każdemu może się przytrafić zagapić każdy jest omylny
  Nie bronię tu takich co świadomie narażają swoje życie a co najważniejsze innych przypadkowych osób bo taki co siada z pijanym to sam gra w ruską ruletkę

 4. Pies z nią tancowal.

  To już nie pierwszy raz kiedy gowniary się rozbijaja. Absolutnie ich nie należy żałować a napietnwac! Dziwne jest ze dziś to właśnie takie siksy zachowują się a nawet są gorsze niż chłopacy.

  • Każdemu, nawet doświadczonemu kierowcy zdarzają się wypadki. Po co od razu tak kogoś obracać?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo