Sitaniec: Zostawiła auto na środku drogi krajowej nr 17

Dzisiejszej nocy, przed godziną 3.00 na drodze krajowej nr 17 doszło do kolizji drogowej. Wszystko za sprawą pozostawionego auta na środku drogi.

Jak ustalili policjanci, jadący w kierunku Zamościa 38-letni kierowca mercedesa sprintera w ostatniej chwili zauważył stojący na środku jego pasa ruchu nieoświetlony pojazd. Mimo podjętych prób ominięcia przeszkody doszło do zderzenia ze stojącym na jezdni mitsubishi.

Siła uderzenia była na tyle duża, że w mercedesie uszkodzone zostało przednie zawieszenie. Koło, które oderwało się od busa było przyczyną kolejnej kolizji. Najechał na nie jadący osobową toyotą w kierunku Lublina 38-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. W jego aucie uszkodzeniom uległ przód pojazdu.

Podczas podjętych na miejscu kolizji czynności, mundurowi zajęli się między innymi ustalaniem właściciela porzuconego pojazdu. Dotarli do mężczyzny, który oświadczył policjantom, że auto od pewnego już czasu użytkowała jego znajoma.

Rozpoczęły się poszukiwania kobiety. Nad ranem do dyżurnego dotarła informacja, że do jednego z gospodarstw w miejscowości Chomęciska Małe dotarła zziębnięta i przemoczona kobieta. Okazała się nią 36-letnia mieszkanka gm. Dorohusk. Jak ustalili policjanci to ona kierowała mitsubishi i pozostawiła je na jezdni.

Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Teraz policjanci wyjaśniają powód, dla którego opuściła ona auto i pozostawiła je na środku jezdni – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja