Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sielec: Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu auta z drzewem

W poniedziałek w miejscowości Sielec w powiecie chełmskim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Trzy osoby trafiły do szpitala, po tym jak auto uderzyło w drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Sielec, w powiecie chełmskim. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący autem marki Toyota, 19-letni mieszkaniec gminy Wojsławice, podczas
manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– W wyniku tego zdarzenia kierujący i dwaj pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej w szpitalu pozostał tylko kierujący toyotą. Kierujący pojazdem był trzeźwy – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

2016-03-08 12:07:12
(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

 1. Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z samochodami. Jedni lepiej drudzy gorzej. Takie zdarzenie na początku kariery kierowcy dużo uczy.

 2. Pewnie drzewo wymusilo pierszenstwo. Mandat.

 3. Co się tak wszyscy kierujący uwzieli się na te drzewa

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   Tylko nie wszyscy, tylko nie wszyscy!!!
   Własnymi okularami widziałem tu informacje, że niektórzy z tych „wszystkich” wolą przyp…lić w słup, filar wiaduktu, a są tacy, którzy jako ostateczny hamulec bezpieczeństwa wybierają rów, natomiast ci co chcą się szybko zatrzymać, przepust w tym rowie.
   Tylko nieliczni trafiają między drzewa i lotem koszącym ponad rowem fruwają 200-300 metrów w pole.
   Bywają też indywidualiści, którzy mało subtelnie forsują ogrodzenia a także ściany budynków typu obora czy wiejska chałupa.
   Jednym słowem proszę ja Pana Prezesa -nie uogólniać mi tu.

 4. Aaron Fleischmann

  Drzewo też powinno uważać, a nie sobie stoi jak święta krowa. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie będzie próbował uniknąć zderzenia. Drzewo ma za swoje.

 5. po jasną ch***rę jak wytną to i zasadzą młode w poboczu? wiem, zaraz polecą hejty w stylu wolniej itd, ale czasem można wpaść w poślizg przy złych warunkach atmosferycznych. Drzew w poboczu nie pojmuję, poza może ładnym widokiem, ale to nijak się ma do ludzkiego życia