Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Setki osób i moc kolorowego proszku czyli „Festiwal Kolorów” w Lublinie

Setki młodych mieszkańców Lublina bawią się obok Areny Lublina na kolejnym już „Festiwalu Kolorów”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00 na błoniach stadionu. Wyrzut kolorów Holi następuje o każdej pełnej godzinie. W międzyczasie na scenie występują zespoły oraz DJ. Przed wyjściem z imprezy, na specjalnie przygotowanym torze wodnym można spłukać z siebie kolorowy proszek. Festiwal Kolorów potrwa do godziny 22:00.

(fot. lublin112)
2016-05-27 19:13:18

17 komentarzy

 1. Co kieruje ludzmi, którzy dają się obrzucać kolorowym proszkiem nie znając genezy tej indyjskiej tradycji?

  • prorok czy co ?

   Najprawdopodobniej to, że nie znają genezy (tak ogólnie). A gdyby znali ? Jestem przekonany, że różnie by do tego podchodzili, dlatego świat jest tak kolorowy i straszny zarazem czasami wydaje się że zbyt długo ale cóż to dla wieczności inaczej mówiąc jeśli chodzi o dziś nie religia a etyka jak już, wtedy chociaż można podyskutować w przyjacielskiej atmosferze. Pozdro..

  • nie chodzi o genezę, tylko o to, że ktoś sprzedaje te chińskie proszki, czyli zarabia na tym, że ktoś je kupuje tylko po to, żeby się nimi pobrudzić. Pomijam już, że poza astmą wywołują alergię.

 2. Wrodzony kretynizm.

 3. ooo i proszę ładnie scena stoi czyli czas od przyszłego roku juwenalia tam robić

 4. Czego Wy chcecie? Młodzież zamiast pić i rozrabiać fajnie się bawi. Dobrze że cokolwiek się dzieje w mieście. Ludzie wyluzujcie..

  • Dokładnie, ja dziś jestem w szoku czytając ile negatywnych komentarzy pojawiło się dziś pod oboma dzisiejszymi artykułami. Co w tym złego? Przecież to fajna, kolorowa zabawa.

 5. Śmierdzi na kilometr nowoczesną lewacką młodzieżą.

 6. gdyby kiedyś hare kriszna stosowało takie wabiki to by się działo

 7. „na specjalnie przygotowanym torze wodnym można spłukać z siebie kolorowy proszek” i to jest w tym wszystkim najlepsze 🙂

 8. Wole polatać autem, juz ryby są fajniejsze od tego 😉

 9. Tyle kolorów na raz to propagowanie homoseksualizmu.Zostaniecie ukarani dodatkową składką kwartalną w każdej parafii.Zrozumiano?!?

 10. Chłopie wypowiadasz się nie znając tematu? Zwykły ignorant. Chcesz zabłysnąć, ale ani trochę nie jesteś w temacie. Imigrantów 8-9 tysięcy przyjmiemy na pewno, bo jeszcze rząd PO się do tego zobowiązał i nie da się z tego wycofać.