Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Seniorkę obudził warkot silnika. Na jej posesji, w śnieżnej zaspie, utknął volkswagen nietrzeźwej kierującej

Wczoraj w nocy na drodze powiatowej w Sitańcu pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w śnieżnej zaspie. Kierująca pojazdem 36-latka w chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem.

Zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Sitańcu pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w zaspie. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynikało, że 36-letnia mieszkanka gminy Zamość podróżowała samochodem marki Volkswagen w kierunku miejscowości Łapiguz i na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze, po czym zatrzymała się w śniegu zalegającym przy ogrodzeniu jednej z posesji.

– Warkot silnika obudził mieszkającą tam 74-latkę, która przez okno dostrzegła, jak kierująca volkswagenem kobieta nieudolnie próbuje wyjechać ponownie na drogę. 36-latka podróżowała sama. W wyniku tego zdarzenia nie doznała żadnych obrażeń. W organizmie miała ponad 1,5 promila. Została też poddana kolejnym badaniom na zawartość alkoholu, na podstawie których biegły sądowy określi dokładne stężenie alkoholu w czasie, kiedy kierowała pojazdem – informuje aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk z zamojskiej Policji.

Kobieta straciła już uprawnienia. Wkrótce odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości.

12 komentarzy

 1. No to dała w szyję

 2. Jak zwykle konfident rujnuje życie innym ludzią. Nie ma innych zajęć niż dzwonienie na policje? Kierowca do uniewinnienia, brak szkodliwości społecznej czynu

 3. Brawo Seniorka za wezwanie policji. Pijani kierowcy zagrazają nam, i niech czują się obserwowani przez innych uczestników ruchu (kierowców, rowerzystów, pieszych itp) . Tak wygląda pozytywana postawa obywatelska. Brawura i pijaństwo za kierownicą tępimy, aby nam normalnym kierowcom, pieszym czy rowerzystom nie zagrazało to bydełko.

 4. Czy pani przyjezdna z innej krainy? Co roku policja zatrzymuj 100 tys pijanych kierowców!

 5. Miała staruszka szczęście, że pijanica utknęła w zaspie, a nie w jej ścianie. A ta – za 1,5 promila – już powinna zaliczać 150 dni odsiadki.

 6. Nowy program Tv. Na cyfrowym Polsacie kanał 196.,, w Polsce. Pl”. Warto!

  Telewizję Republikę oglądać mogą państwo u następujących operatorów:

  w Polsat Box od pakietu M – pozycja 67
  w Canal Plus od pakietu Relaks+ – pozycja 64
  w UPC od pakietu Select – pozycja 29
  w Play od pakietu M
  w Orange od pakietu Standard – pozycja 28
  w Vectra od pakietu Złoty – pozycja 824
  w Netia od pakietu M – pozycja 104
  w Toya od pakietu Bogatego – pozycja 630

 7. patrzcie jak pisiorki spamują. robią wszystko, żeby te pisiorowskie telewizyjki oglądać. niech żyje TVN !!!!!!!!!!

  • Ty nawet nie wiesz co to spam.
   Pies wąchający odbyt innego psa przez 5 sek dowiaduje się więcej prawdy niż ty przez cały dzień z tfenu

Dodaj komentarz