690 680 960

Schował się za wersalką przed policjantami

Policjanci z V komisariatu Policji zatrzymali 20-letniego mieszkańca Lublina. Młody mężczyzn usłyszał trzy zarzuty dotyczące usiłowania włamania do kiosków ruchu i sklepu komputerowego. Do tych przestępstw doszło jednej nocy w dzielnicy Czechów.

Policjanci z V komisariatu policji przyjęli zawiadomienia o dwóch usiłowaniach włamań do kiosków ruchu. Do obu zdarzeń doszło jeden z nocy z 6/7 grudnia przy ul. Skołuby i Legendy w Lublinie. Wartość zniszczeń powstała w wyniku usiłowania włamania oszacowana została na kwotę ponad 2500 zł. Pracując na sprawą policjanci z „piątki” ustalili, że tej samej nocy doszło do kolejne próby włamania. Tym razem złodziej usiłował pokonać zabezpieczenia sklepu komputerowego przy Ul. Braci Wieniawskich.

Operacyjne czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Wczoraj 20 latek trafił najpierw na komisariat, a następnie do policyjnego aresztu. Dzisiaj rano przyszedł czas na kolejne zatrzymanie. 29 letni współtowarzysz młodego Lublinianina zatrzymany został w swoim mieszkaniu. 29-latek usiłował ukryć się przed policjantami. Schował się za wersalką mając nadzieję , że nikt go nie zauważy.

Dzisiaj 20 latek doprowadzony zostanie do Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ. Za usiłowanie włamania grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

2013-12-17 13:13:00
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Krzysztof Asp. 22114

    Brawo YETI!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli