690 680 960

Samochody Ford w leasingu i najmie – dlaczego warto?

Szukasz niezawodnego samochodu, który sprawdzi się w Twojej firmie? Poznaj szeroką ofertę marki Ford i przekonaj się, dlaczego te auta doskonale spisują się w przypadku prowadzenia działalności. Poznaj atrakcyjne formy finansowania i wybierz samochód dla siebie.

Samochody Ford – wszechstronne i niezawodne

Ford to marka z wieloletnimi tradycjami i ogromnym doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Od ponad stu lat tworzy pojazdy, które z powodzeniem służą zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym.

Jedną z największych zalet producenta jest wszechstronność. Marka Ford może się pochwalić szeroką gamą modeli dostosowanych do zmieniających się potrzeb kierowców. Pojemne kombi, takie jak Focus czy Mondeo będą stanowić wsparcie dla pracowników, oferując dodatkową przestrzeń transportową. Z aut skorzystają też sprzedawcy przewożący produkty promocyjne na spotkania z kontrahentami.

Do tego dochodzi także markowy SUV Forda – Kuga. Auto łączy w sobie wspomnianą wszechstronność z komfortem i elegancją samochodów premium. To połączenie sprawdzi się zarówno podczas codziennych obowiązków, jak i w przypadku prestiżowych spotkań i delegacji.    

Ford w leasingu i najmie – dlaczego warto?

Jakie korzyści niesie za sobą sfinansowanie zakupu firmowego auta w ramach najmu lub leasingu? Przede wszystkim to spora oszczędność i ograniczenie kosztów związanych z zakupem pojazdu. Zyskujesz możliwość inwestowania w działalność bez konieczności angażowania środków własnych. W przypadku oferty leasingu i najmu w mAuto opłata wstępna nie jest wymagana. Dodatkowo dzięki kalkulatorowi leasingowemu zyskujesz możliwość dopasowania wysokości rat do możliwości firmy. Taka inwestycja nie stanowi więc dużego obciążenia finansowego.

Najem i leasing w mAuto to także bezpieczny wybór dla firm. Pierwsza opcja umożliwia dostęp do modeli z najnowszych roczników. W przypadku leasingu można skorzystać z szerokiej oferty samochodów poleasingowych. Warto podkreślić, że auta pochodzą z pewnych źródeł – każdy z nich posiada sprawdzoną historię serwisowania. Dzięki temu przedsiębiorcy nie muszą obawiać się o stan techniczny wypranych samochodów.   

Nowoczesny leasing to także oszczędność czasu – to szczególnie ważne w przypadku prowadzenia biznesu. Wybór auta i formy finansowania odbywa się w pełni zdalnie. Wystarczy wejść na stronę wirtualnego salonu mAuto i wybrać konkretny model. Ofertę dopasujesz do swoich potrzeb, a resztę szczegółów omówisz podczas rozmowy z konsultantem. Co więcej, nie musisz przejmować się kwestią odbioru auta. Samochód zostanie dostarczony pod wskazany adres na terenie całej Polski – za darmo.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas