690 680 960

Samochód osobowy uderzył w bariery na trasie Lublin – Warszawa (zdjęcia)

Po zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa, zablokowany jest jeden pas jezdni na wysokości miejscowości Przybysławice. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:55 pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Jastków. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja i służba drogowa.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Przybysławice w gminie Garbów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie opadów deszczu kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zaś auto uderzyło w bariery energochłonne.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Lublina.

(fot. nadesłane – Dawid)

13 komentarzy

  1. Ale jak to jest? W ciągu 2 tygodni więcej samochodów wjechało w bariery na ekspresówce niż przez 6 lat od jej powstania

  2. Jeżdżę ta trasa 2 razy dziennie, ludzie w tym miejscu będę wypadki gdy, zbiera się woda przy obfitych deszczach, przy kilku centymetrowej wodzie wiadomo co się dzieje z samochodem przy prędkości na ekspresowym

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas