Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rzucili się na interweniujących policjantów. Agresorzy zostali zatrzymani (zdjęcia)

Łęczyńscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy zaatakowali mundurowych podczas interwencji. Wkrótce zatrzymani staną przed sądem, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy ze środy na czwartek kilka minut przed godziną 23 policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na jednej z ulic Łęcznej.

Po przyjechaniu na miejsce od razu na interweniujących funkcjonariuszy rzuciło się kilku agresorów. Ponadto wyzywali ich słowami obelżywymi i wulgarnymi. Mężczyźni nie reagowali na wydawane polecenia przez policjantów.

Po chwili mężczyźni zostali obezwładnieni. Mundurowi zatrzymali mieszkańców Łęcznej w wieku od 19 do 25 lat.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mieli od 2 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci przedstawili im zarzuty czynnej napaści oraz znieważenia funkcjonariuszy w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych zmuszając ich do odstąpienia od wykonywania prawnej czynności służbowej.

Dzisiaj zatrzymani trafią przed oblicze prokuratora.

Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzucili się na interweniujących policjantów. Agresorzy zostali zatrzymani (zdjęcia)

Rzucili się na interweniujących policjantów. Agresorzy zostali zatrzymani (zdjęcia)

(fot. Policja Łęczna)

19 komentarzy

 1. Policjanci powinni im jeszcze wytoczyc proces cywilny, domagajac sie przeprosin i kasy od pijanych frajerow. Goscie nie powinni pic, skoro maja tak slaby leb XD

 2. Zakazac kur…a handlu alkoholem do 30 roku zycia i polowa tych patoli odrazu by zniknela z ulic. A za podobne incydenty strzelac w łeb i będzie po sprawie.
  Co za kraj.

 3. Młode ciało. Zależy gdzie ich posadzą, ale czarno to widzę bez wazeliny.

 4. zawiasy i po 5 tyś na rzecz Policjanta plus proces cywilny im wywalą i będą wiedzieć, by ręki na ORZEŁKA nie podnosić.

 5. Mysle ze to co juz ktos napisal dozor elektroniczny i areszt domowy i git po cholere maja wiezienie zapelniac

 6. Mam nadzieję że bandyci trafia do tego więzienia

 7. W parę minut zarobione 10 lat brawo

 8. hahahahah grozi im 10 lat, śmiechu warte, po co pisać takie bzdury

 9. a idż pan z takimi karami

  Zawsze jak czytam teks „za popełniony czyn grozi mu kara 10 lat ” ,to śmiech mnie ogarnia …bo z tych 10 lat .”wysoki ” sąd zasądza jakąś śmieszną karę do tego w zawiasach …ot i sprawiedliwosć po polsku …na papierze to kary srogie że hoho …a jak przyjdzie co do czego ,to kara śmiech na sali