Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ryki: Motocyklista przewrócił się na widok policjantów. Był pijany

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w Rykach. Pijany motocyklista dosłownie wpadł w ręce policjantów.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie w Rykach. Na ul. Słowackiego miał miejsce wypadek z udziałem samochodu osobowego i jednośladu. W związku z tym, droga w tym miejscu została całkowicie zablokowana.

Gdy policjanci prowadzili na miejscu zdarzenia czynności wyjaśniające okoliczności wypadku, w pewnym momencie tuż obok przewrócił się jadący motocyklem mężczyzna. W wyniku tego zatrzymał się pod nogami jednego z funkcjonariuszy. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało, jednak mundurowi wyczuli od niego charakterystyczną woń.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia,oprócz nietrzeźwości kierowcy, było niedostosowanie przez niego prędkości.

2015-10-06 09:57:30
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Jakby nie patrzyć to ewidentna wina jest policjantów,bo to oni swoim wyglądem doprowadzili do upadku motocyklisty,a to,że jechał pod wpływem to jest już inna sprawa.Obie strony ponoszą winę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo