Poniedziałek, 16 czerwca 202516/06/2025
690 680 960
690 680 960

Rozpoczyna się kolejny etap kampanii wyborczej. Nawrocki z pączkami, Trzaskowski z drożdżówkami

Rozpoczęła się druga tura kampanii prezydenckiej. Już 1 czerwca 2025 roku Polacy zdecydują, kto zostanie głową państwa – o fotel Prezydenta RP walczą Rafał Trzaskowski oraz Karol Nawrocki. Obaj kandydaci w poniedziałek o poranku ruszyli w trasę, by spotykać się z mieszkańcami i zabiegać o ich poparcie.

Karol Nawrocki z poranną kawą i pączkami

Kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość rozpoczął kampanię z samego rana w Gdańsku Wrzeszczu. Przy dworcu kolejowym Karol Nawrocki spotkał się z mieszkańcami, częstując ich kawą i pączkami. Jak zapowiada jego sztab, to dopiero początek intensywnych działań przed decydującym głosowaniem.

Na piątek 19 maja zaplanowano kolejne wydarzenia z jego udziałem. O godzinie 16:30 kandydat spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy na Starym Rynku, a o 19:00 pojawi się na Rynku Staromiejskim w Toruniu, przy pomniku Mikołaja Kopernika.

Ponadto Karol Nawrocki zaprosił wszystkich sympatyków na ogólnopolski marsz, który odbędzie się 25 maja w Warszawie.

– Bądźcie z nami na wielkim marszu już 25 maja w Warszawie. Niech żyje Polska! Idziemy do zwycięstwa! – napisał w mediach społecznościowych.

Rafał Trzaskowski w Kielcach: „Pełna mobilizacja!”

Również Rafał Trzaskowski, kandydat ubiegający się o reelekcję, nie zwlekał z rozpoczęciem kolejnego etapu kampanii. Już w poniedziałkowy poranek pojawił się w Kielcach, gdzie rozmawiał z mieszkańcami i rozdawał drożdżówki.

– I tura za nami – a my już z powrotem na kampanijnej trasie. Razem z Wami. Nie tracimy ani chwili! – podkreślił Trzaskowski. – Bijemy się o przyszłość Polski – i ja tej walki nie odpuszczę! – dodał.

Zarówno Rafał Trzaskowski, jak i Karol Nawrocki zamierzają prowadzić intensywną kampanię w nadchodzących dniach. Spotkania bezpośrednie z obywatelami mają być kluczowym elementem mobilizacji przed rozstrzygającym głosowaniem. II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 1 czerwca.

16 komentarzy

  1. Ocena: 8

    Trzaskowski powinien zanieść te drożdżówki do więzień i zakładów karnych. Przecież był tam zdecydowanym zwycięzcą wśród osadzonych przestępców, pedofili, oszustów, złodziei i innych różnych skazańców.

  2. Ocena: 5

    Wystarczy zsumować elektoraty tych co nie weszli do drugiej rundy i widać że rafał przegra.

  3. Bążur już obiecuje 100 konkretów na dwa tygodnie!!!

  4. Ocena: 2

    Czyżby kjełbasa się skończyła? To niedobrze…

  5. Ocena: 2

    Przpypominam że już był taki jeden ancymon z PO co zeżarł drożdżówki jakie powodzianom przywiózł XD (Schetyna) ale dzieci nie pamiętają.
    Dobrze, że ściana wschodnia nie łyka tej chorągiewki Rafaua. Przyominam że sama nie chęć do budpwy CPK o promowania Berlińskiego lotniska powinna się kończyć polityczną emeryturą każdego kandydata i polityka.

    Ale wybór to mamy też nieziemski. Tęczowy Rafau albo Wielki Bu. tragedia w 3 aktach

  6. co dziennie będą tak dokarmiać elektorat?

  7. ale ten leming na foci niezły, jakby miała trzecią łapę, to by wzięła i w trzecią.

  8. Wielkiego wyboru nie ma… Czy wybranek tęczowego prezesa, geja z Żoliborza, który będzie hamował rozwój kraju, pr,twracanie prawa, ułasjawual praktycznie całą górę PiSu i Ziobry po wyrokach skazujacych za wały, złodziejstwo, przekręty I łamanie prawa… Czy postępowy, inteligentny, otwarty na świat, ludzi, szukający rozmowy, pojednania i kompromisu kandydat cenrro-lewicy… To wybór pomiędzy dyktatura i rządy pierwszego sekretarza-prezesa i kierunek ba wschód, czy postep, rozwój i szacunek dla wszystkich ludzi… To wybór, cyniczny cwaniak, sutener, czy kultura i obycie?

  9. Ocena: 0

    cyrk

  10. z dildem powinien chodzić

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia