Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozbój w lokalu z automatami do gier. Dwie osoby zatrzymane

Chełmscy policjanci zatrzymali dwie osoby do sprawy rozboju na 39-latce. Oprócz tego funkcjonariusze celno-skarbowi zabezpieczyli nielegalne automaty do gier.

W miniony wtorek chełmscy policjanci przyjęli zgłoszenie o rozboju na 39-letniej kobiecie. Do zdarzenia doszło w Chełmie w lokalu, gdzie znajdowały się nielegalne automaty do gier hazardowych.

Z relacji pokrzywdzonej 39-latki wynika, że gdy grała, została zaatakowana i pobita przez przebywające tam dwie osoby. Napastnicy skradli z jej z torebki portfel z dokumentami, kartami kredytowymi i pieniędzmi w kwocie 200 złotych. Uszkodzeniu uległ też jej telefon. Następnie wypchnęli ją z lokalu wyrzucając na zewnątrz należącą do niej torebkę i kurtkę.

Kryminalni jeszcze tego samego dnia zatrzymali do tej sprawy dwie osoby, 28-latkę oraz 30-latka. Przy współpracy z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej zabezpieczyli też trzy zainstalowane w tym lokalu automaty służące do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

Dzisiaj z udziałem zatrzymanych będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Zostaną też doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. „Za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia” – daj Boże, żeby dowolnej wysokości sąd, poparł te możliwości Kodeksu Karnego

  2. Zajęła im automat który daje

  3. takie łachmaństwo w każdym przypadku jest wygrane. jak ukradnie i ucieknie, to ma kasę, a jak wpadnie, to ma wczasy.

    • haha automat który daje co najwyżej zarobek właścicielowi,kasyna zawsze wygrywa a idiota siedzi i pytka kręcą się owoce i wpada bonus głupoty master stupid game

  4. A na Lwowskiej w Lublinie nieopodal komisariatu elegancko, na widoku, jest lokal, normalnie działający, automat/automaty też są i nikomu nic nie przeszkadza i bohaterskie nasze służby jakby tego nie widzą 😉