Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rosjanin wędrował za lepszym życiem. Wpadł w rejonie granicy

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali w rejonie granicy państwa kolejnego w tym tygodniu nielegalnego migranta. Obywatel Rosji chciał osiedlić się w Polsce.

W miniony poniedziałek w nocy funkcjonariusze straży granicznej, podczas patrolu, ujawnili ślady mogące świadczyć o nielegalnym przekroczeniu granicy państwowej. W wyniku podjętych działań nielegalnego migranta zatrzymali funkcjonariusze z Kryłowa.

Mężczyzna poruszał się pieszo od strony granicy państwowej na terenie powiatu hrubieszowskiego. Zatrzymanym okazał się 46-letni obywatel Rosji. Mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, iż przekroczył nielegalnie granice państwową, ponieważ chciał podjąć pracę zarobkową i osiedlić się w Polsce.

46-latek nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających do pobytu na terenie Polski. Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, mężczyzna został przekazany na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie, stronie ukraińskiej.

2018-07-29 11:32:54
(fot. NOSG)

8 komentarzy

  1. Obywatej Rosiji najjaśnieszego Władimira Władimirowicza szukał lepszego życia ? Nu kak eto mozliwe ?

  2. Ech durak, durak Mateczkę Rosję chciałeś porzucić. Będziesz miał 20 lat na przemyślenia na granicy wiecznego lodu..

  3. To w końcu to Rosjanin cy Ukrainiec? Na zdjeciu widać słupek granizny barw ukraińskich i dla czego on został przekazany ukraincom skoro to Rosjanin?

    • Przyszedł z terenu Ukrainy (przekroczył nielegalnie granicę polsko-ukraińską), więc został przekazany służbom ukraińskim. Co w tym dziwnego?

    • A z jakim państwem graniczy Polska wzdłuż Bugu w powiecie hrubieszowskim , z Rosją? Nie uważało się na lekcjach geografii czy się zapomniało?

  4. Ale mu tam teraz Ukraińcy donbas zrobią w areszcie,

  5. Coś im się pokręciło. W Kryłowie granica jest na Bugu, a na zdjęciu zielona granica…