Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzice 4-latka byli pijani. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny

W minioną sobotę w jednej z miejscowości w gminie Biszcza nietrzeźwi rodzice sprawowali opiekę nad 4-latkiem. Na miejscu interweniowali policjanci.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 15 w jednej z miejscowości w gminie Biszcza w powiecie biłgorajskim. Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że kilkuletni chłopiec znajduje się pod opieką pijanych rodziców.

Mundurowi na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem znajdował się chłopczyk w wieku 4 lat oraz jego 47–letnia matka, która jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Z kolei 63-letni ojciec dziecka miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Chłopczyk trafił pod opiekę rodziny. Policjanci będą ustalać, czy rodzice swoim zachowaniem narazili malucha na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie zostanie również poinformowany sąd. Zgodnie z prawem za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dzieci grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

3 komentarze

  1. 500 + działa, naprawdę działa !!!

  2. Brawo pis,brawo pińcet!!!

  3. Bez 500+też pili nieudaczniki pełowskie.

Z kraju