Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Remis w derbach Lublina. Spotkanie oglądało 6500 osób

Wielkie derby Lublina za nami! W czternastej kolejce doszło do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Motorem Lublin, a Lublinianką. Licznie zgromadzeni na stadionie kibice byli świadkami dobrego widowiska, w którym podopieczni Mariusza Sawy zremisowali z lokalnym rywalem 1:1. Na Arenie Lublin stawiło się dziś 6500 kibiców!

Bilans derbowych spotkań jest na korzyść klubu z Wieniawy, który jak do tej pory był lepszy w trzynastu pojedynkach. Jedenaście rywalizacji kończyło się podziałem punktów, natomiast Motor wygrał jedenaście spotkań. Dziś żaden z lubelskich klubów nie poprawił statystyk derbowych na swoją korzyść. Padł dwunasty w historii tych meczów remis.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DZISIEJSZEGO WYDARZENIA – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

Remis w derbach Lublina. Spotkanie oglądało 6500 osób

(fot. LubSport)
2014-10-25 21:40:37

9 komentarzy

 1. Ile 6500 ? To ile ten stadion luda może pomieścić ?Wg.wiki Na trybunach lubelskiego stadionu piłkarskiego może zasiąść maksymalnie 15,5 tys. widzów a koszt utrzymania za Wiki „Szacuje się, że roczne koszty utrzymania stadionu w wysokości 24 mln złotych zostaną pokryte z przychodu z biletów, reklam i obiektów komercyjnych, a 5 mln zł zostanie dołożone z miejskiej kasy” to pozazdrościć świetnej inwestycji.Ciekawe kiedy bazar się przeniesie na koronę stadionu a może od razu murawę wyasfaltować będzie więcej miejsca dla handlowców zza Buga..

  • Tuż po meczu trawę można zrolować, a handlowcy mogliby pełzać po żwirku, który jest pod…
   Natomiast jeśli chodzi o koszty to najciekawsze jest to, że budowę sfinansowano za pożyczoną kasę wpędzając miasto w jeszcze większe zadłużenie.
   A 5 baniek dofinansowania? – podniesie się podatek od nieruchomości i ruchomości, od psów, kotów i dżdżownic, białych myszek i wody, ze ściekami włącznie i jakoś be…

 2. 6500 ? Mało ale pewnie większość obawiała się kiboli stąd taka niska frekwencja

  • kiboli? jak robią przeróżne akcje, na schroniska, domy dziecka i inne takie to nikt o tym nie mówi, bo nie wygodnie.:) Ale jak coś złego, to we wszystkich mediach w Polsce trąbią o tym, bo tak wygodniej. Co do meczu, świetna atmosfera, doping. Na takie mecze, aż chce się chodzić.:)

 3. 6500 kibiców? I po to był potrzebny taki stadion? A zamiesznia jak przed maeczem na Wembley. Żenada…

 4. Żenada to Ty i Twój hejtowski wpis

 5. 4liga wkońcu, prawdziwe derby Lublina

 6. 24 000 000 pln / ~60 000pln =~ 400 meczow w roku pod warunkiem ze na każdym bedzie ok 6 tys widzow

 7. Kibice lublinianki zbojkotowali spotkanie ot co i te wasze żale 😛

Z kraju