690 680 960

Rejowiec Fabryczny: Będzie kolejna szansa na znalezienie pracy

Bezrobotni z Rejowca Fabrycznego i okolic niebawem będą mieli szansę na znalezienie zatrudnienia. Odbędą się tam bowiem kolejne Targi Pracy.

Poszukujący zatrudnienia mieszkańcy miasta Rejowiec Fabryczny i pobliskich miejscowości mają kolejną szanse znaleźć pracę. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP zaprasza w środę 15 lutego na Targi Pracy. Między godziną 11.00 a 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym swoje propozycje zaprezentują: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie i tamtejsza filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie oraz kilka agencji zatrudnienia rekrutujących kandydatów w całej Polsce.

Wystawcy będą oferować zarówno pracę stałą jak i sezonową w województwie lubelskim, innych częściach kraju oraz za granicą. Pojawią się m.in. propozycje zatrudnienia w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech, a także w zakładach produkcyjnych oraz przy zbiorze owoców i warzyw w Belgi czy Holandii. – Przedstawicieli pojedynczych agencji zatrudnienia czy pracodawców gościmy w ciągu roku wiele razy. Z ich propozycji korzystają nie tylko mieszkańcy Rejowca Fabrycznego, ale również sąsiednich miejscowości. Podobnie będzie na środowych targach, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na miejsce zamieszkania – wyjaśnia Elżbieta Rorenberg z MCK w Rejowcu Fabrycznym.

Jeśli chodzi o pracę zagranicą, to propozycje będą skierowane zarówno do osób, które znają język przyszłego pracodawcy, jak i kandydatów bez takich umiejętności. Podczas targów będzie się można dowiedzieć nie tylko gdzie znaleźć pracę i ile można zarobić, ale także dopytać na przykład o zakwaterowanie, dojazd, wyżywienie, ubezpieczenie i inne warunki zatrudnienia.


Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

40

(fot. nadesłane)
2017-02-04 22:44:44

4 komentarze

  1. Ksero Misiewicz.

    Interesuje mnie tylko praca prezesa tvp narodowa lub stołek w radzie nadzorczej jakiejś państwowej spółki.

  2. Okoliczni mieszkańcy już dawno siedzą w Belgi ,Holandii i tak dalej i bez targów pracy 😀

  3. Starym Niemcom styję podcierać ? Też mi oferta .

  4. a jak tam z biznesem teczuszek pamięci dla naiwnych,rysiu dobrze ułożył biznesplan sobie więc bierzcie z niego przykład ziomki

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas