Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rajdowy Mistrz Europy już dziś w Lublinie

Już dziś wyjątkowe spotkanie biznesowe z tematyką dotyczącą współpracy biznesu z mediami ze specjalnym udziałem Wojciecha Chuchały – Rajdowego Mistrza Europy oraz Ernesta Bodziucha – gospodarza Polsat News. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele lubelskich mediów oraz przedsiębiorcy z regionu. 

Giełda Eventów ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli mediów i organizacji na 73. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, która odbędzie się 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Hotel Korona Wellness & Spa w Zemborzycach Tereszyńskich k. Lublina.

Nowy 2019 Rok Klub rozpoczyna niezwykle ważnym tematem.

– Serdecznie zapraszamy Państwa do panelu: „Współpraca biznesu z mediami” z udziałem przedstawicieli mediów lokalnych i Gości Specjalnych. Będzie to jedna z nielicznych tego typu dyskusji w regionie, która ma na celu pokazanie przedsiębiorcom pomysłów, narzędzi oraz wskazówek jak lepiej współpracować oraz tworzyć pomysł na przekaz do mediów – zaprasza Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu.


Gośćmi specjalnymi wydarzenia są:
?Wojciech SIEMANKO Chuchała – Rajdowy Mistrz Europy ERC2, najmłodszy Mistrz Polski kl. Generalnej – Kierowca pełen pozytywnej energii i sportowej fantazji // Official fanpage European Rally Champion 2016, Polish Rally Champion 2014.
? Ernest Bodziuch – publicysta oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny z ponad dwudziestoletnim stażem w największych polskich redakcjach. Zajmujący się przede wszystkim tematyką gospodarczą. Autor wielu ekonomicznych felietonów napisanych dla Rzeczpospolitej. Gospodarz debat i konferencji ekonomicznych, oraz wieloletni wykładowca akademicki związany z SWPS – pierwszym prywatnym uniwersytetem w Polsce.
Obecnie od dziesięciu lat można go oglądać w roli reportera oraz w roli gospodarza programów w Telewizji Polsat. Ernest Bodziuch związany jest z takimi programami jak: „Newstelegraf”, „Temat dnia”, „Tak czy nie”, „Sesja na żywo”, „Ekonomiści kontra politycy” oraz „Biznes Informacji”- głównego gospodarczego programu Polsat New.

W spotkaniu udział wezmą także przedstawiciele naszej redakcji. 

Więcej informacji oraz rejestracja: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

Lublin112 jest partnerem medialnym wydarzenia.

Rajdowy Mistrz Europy już dziś w Lublinie

(fot. KOB)

2 komentarze

  1. Naoglądają się takich mistrzuniów małolaci w BMW , czy w innych szrotach , a potem szaleją na złamanie karku .

  2. Małolaci z BMW nie interesują się eventami z kierowcami rajdowymi, bo są przekonani że sami jeżdżą lepiej niż mistrz Europy w rajdach.