Radzyńscy policjanci odzyskali skradziony bagaż

O tym, że kradzież nie popłaca dowiedział się wczoraj 16- letni mieszkaniec Lublina. Młodzieniec podejrzany jest o kradzież bagażu innego pasażera, z którym podróżował busem relacji Lublin- Radzyń Podlaski.

-Wczoraj po godz. 8.30 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o kradzieży, do której doszło w busie relacji Lublin – Radzyń Podlaski. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że wysiadając z busa w Radzyniu Podlaskim stwierdził, że z luku bagażowego zginęła jego torba, którą umieścił tam na początku podróży. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 800 zł – informuje asp. Barbara Salczyńska z radzyńskiej policji.

-Policjanci ustalili na jakim przystanku wysiadający pasażerowie zabierali swoje bagaże. Szybko też ustalili, gdzie znajduje się torba. Okazało się, ze sprawca kradzieży to 16- letni mieszkaniec Lublina, uczeń jednej z radzyńskich szkół. Młodzieniec dobrowolnie oddał bagaż – dodaje asp. Barbara Salczyńska.

W rozmowie z funkcjonariuszami twierdził, że torbę wziął przez przypadek. Nie poinformował jednak o tym fakcie nikogo dorosłego. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2014-03-25 12:23:55
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. …twierdził, że torbę wziął przez przypadek, że torba złośliwie przykleiła mu się do łapek, ze przeprasza, żałuje i nigdy w więcej w życiu tej torby nie tknie.
    Chyba, że kilka innych.
    Przecież wszystkie torby podobne są do jego plecaka

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach