Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Potrącenie pieszego na przejściu

W poniedziałek wieczorem w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia pieszego na przejściu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20 na ul. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący skoda, 35-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu 42-latka, mieszkańca Radzynia Podlaskiego.

– W wyniku wypadku pieszy doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. W chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

Kierowca skody był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-11-01 11:05:00
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

3 komentarze

  1. Studętkom jezdem to wiem że....

    Bez mała świętej pamięci mioł pirszyństwo i co mu z tego jak co prawda bez kolejki, ale jednak wylądował w Szpitalu

  2. Strach być pieszym na przejściu! Gdyby pijany wsiadł do auta, to pewnie wróciłby bezpiecznie do domu!

  3. jak kogoś z jego rodziny potrąci samochód na przejściu to się nauczy, inaczej będzie miał życie ludzkie oraz zdrowie i przepisy za nic…